Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

GUESS GUHCP7PBUBE Studs and Sparkle ciets aizmugures maks-apvalks priekš Apple iPhone 7 / 8 4.7inch Gaiši brūns Somas portatīvajiem datoriem

GUESS GUHCP7PBUBE Studs and Sparkle ciets aizmugures maks-apvalks priekš Apple iPhone 7 / 8 4.7inch Gaiši brūns
GUHCP7PBUBE Studs and Sparkle ciets aizmugures maks-apvalks priekš Apple iPhone 7 / 8 4.7inch Gaiši brūns
Cena:

16.80 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 4
Preces ID: 89776
EAN: 3700740407295
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 327

Apraksts: GUESS GUHCP7PBUBE Studs and Sparkle ciets aizmugures maks-apvalks priekš Apple iPhone 7 / 8 4.7inch Gaiši brūns Somas portatīvajiem datoriem

  • Preces apraksts

Ražotājs: GUESS (Paris - France)

Dizians Izstrādāts Francijas GUESS modes namā

Produkta kods: GUHCP7PBUBE

Ekskluzīvs dizainera GUESS aksesuārs mobīlajamtelefonam. 

Augstas kvalitātes superplāns silikona aizmugures telefonaapvalks

Savietojams ar: Apple iPhone 7 / 8(4.7inch)

Telefons ieliekams speciālā plastika makā, turpretī telefonu varizņemt un ielikt atkārtoti un tas neatstāj ne lipīgas pēdas, neskrāpējumus. Izgatavots no kvalitatīvas un izturīga plastika.

Ciets un cieši pieguļošs plastika telefona apvalks, kuršcieši pieguļ telefona aizmugurējai daļai gandrīz nepalielinot tāgabarītusPasargā telefonu nokritieniem, skrāpējumiem un putekļiem. Ieteicams lietot kopā arekrāna aizsargplēvīti, lai pilnībā nodrošinātu telefonaaizsardzību. Maks izgatavots no cieta un izturīga plastika, kuršpatīkami ieguļ rokā, šajā speciālajā plastika iestrādāts pretslīdespārklājums, kas neļauj makam izslīdēt no rokām. PLastika apvalki irsaudzīgi, nekrāso telefona korpusu un neskrāpē tā oriģinālovirsmu.

Iepakots ražotāja oriģinālā blisterā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »