Strādājam priekš Jums jau 25 gadus!

- Magnoidz Kreatīvs komplekts patstāvīgai ar spīdumiem Glumekļu veidošanai bērniem no 8+ gadiem Attīstošās rotaļlietas

- Magnoidz Kreatīvs komplekts patstāvīgai ar spīdumiem Glumekļu veidošanai bērniem no 8+ gadiem
Magnoidz Kreatīvs komplekts patstāvīgai ar spīdumiem Glumekļu veidošanai bērniem no 8+ gadiem
Cena:

13.10 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 1
Preces ID: 419263
EAN: 5037832311610
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 749

Apraksts: - Magnoidz Kreatīvs komplekts patstāvīgai ar spīdumiem Glumekļu veidošanai bērniem no 8+ gadiem Attīstošās rotaļlietas

  • Preces apraksts

Ražotājs: Magnoidz

Produkta kods: SC290

Vecuma ierobežojumi: no 8+ gadiem

Informācija par ražotāju:

Magnoidz ™ ir zinātnes un atklājumu zīmols, kas piedāvā aizraujošu interaktīvo komplektu klāstu, kas paredzēts, lai ieinteresētu jauniešus un attīstīt zinātkāri. Izpētot dažādas zinātnes nozares, piemēram, ķīmiju, fiziku un ģeoloģiju, šīs izglītojošās aktivitātes ir jautras, saistošas un viegli lietojamas. Konkurētspējīgas cenas, tās ir lielisks sākumpunkts sarežģītākā zinātnes rotaļlietu nozarē.

Īss preces apraksts:

Šis komplekts ir paredzēts bērniem no 8 gadu vecuma, kas mājas apstākļos patstāvīgi var izveidot lipīgu glumekli ar savām rokām. Ļoti jautras un interesantas nodarbošanās, kurā var būt ieinteresēti ne tikai bērni, bet arī pieaugušie. Komplektā ir visi nepieciešamie piederumi.

Komplektā ietilpst:

    Kukurūzas ciete Spīdumiņi Baltā līme Krāsas pudelītes x2 Karote Mērtrauciņš Koka nūja.

Lietas, kas jums būs nepieciešamas no mājām:

    Silts ūdens 4 papīra vai plastmasas vienreizējās lietošanas krūzītes.

Instrukcija:

    Piepildiet vienreiz lietojamā traukā 25 ml silta ūdens. Izmantojot komplektā iekļauto karoti, ielieciet 1 izlīdzinātu karotīti kukurūzas cieti un ielejiet traukā ūdens. Samaisiet šķīdumu ar plastmasas karoti, līdz kukurūzas ciete izšķīst. Atlikt malā. Piepildiet otro trauciņu ar 25 ml silta ūdens. Izmēriet un pārlejiet 16 ml baltas līmes otrajā traukā ar silto ūdeni. Sajauciet ar sajaukšanas kociņu, līdz līme tiks rūpīgi sajaukta. Nejauciet ar plastmasas karoti, jo ciete uz karotes padarīs līmes šķīdumu transformāciju. Pievieno 1-2 pilienus krāsas un vienmērīgi samaisi. Sajauc pusi no ar spīdošo tumsā pulveri. Lēni ieliet kukurūzas cietes šķīdumu līmes šķidrumā. Samaisiet, līdz iegūstat pareizo konsistenci, un viss ūdens uzsūcas.

Atkārtojiet šīs darbības, lai izveidotu glumekli, kas spidēs tumsā!
Lai iegūtu vairāk putam līdzīgu glumekli, izmantojiet mazāk ūdeni.

www.keycraftgloba l.com/our-brands/magnoidz /?utm_source=Keycraft-Uk& amp;utm_medium=About-us&a mp;utm_campaign=Global-Li nk">www.keycraftgloba l.com/our-brands/magnoidz /?utm_source=Keycraft-Uk& amp;utm_medium=About-us&a mp;utm_campaign=Global-Li nk

Iepakots Oriģinālajā ražotāja blistera iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »