Strādājam priekš Jums jau 25 gadus!

- Oops Dog Koka attīstoša rotaļlieta bērniem no 36m+ 11x3.6x11cm Krāsaina 17006.22 Attīstošās rotaļlietas

- Oops Dog Koka attīstoša rotaļlieta bērniem no 36m+ 11x3.6x11cm Krāsaina 17006.22
Oops Dog Koka attīstoša rotaļlieta bērniem no 36m+ 11x3.6x11cm Krāsaina 17006.22
Cena:

7.20 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 3
Preces ID: 395182
EAN: 8033576717319
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 1675

Apraksts: - Oops Dog Koka attīstoša rotaļlieta bērniem no 36m+ 11x3.6x11cm Krāsaina 17006.22 Attīstošās rotaļlietas

  • Preces apraksts

Ražotājs: Oops (Šveice)

Produkta kods: 17006.22

Krāsa: Multi - Krāsu

Vecuma ierobežojumi: no 36 + mēnešu vecuma

Informācija par ražotāju:

"Oops" ir - Šveices kompānija kura izstrādā fantastiskus produktus bērniem, kuri ražoti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem un atblst visām bērnu preču eiropas sertifikācijām. Šo produktu izstrādē ir pielietots vairāku tekstūru audumu salikums un jaunākās paaudzes šūšanas tehnoloģijas. Oops dizains ir veidots no spilgtām krāsām un īpaši košiem un bērnam patīkamiem zīmējumiem. Sākot no pašu mazāko bērnu izklaides līdz rotaļīgiem un noderīgiem aksesuāriem jau lielākiem bērniem, no tekstilmateriāliem līdz guļamistabas piederumiem. Oops jaunākās koncepcijas harmoniski saskan ar bērna pasaules vienkāršajām vajadzībām un iztēli, radot prieku un oriģinalitāti katrā sīkumā. Spilgtās meža krāsās vai skaistos jautras pilsētas toņos - Oops dod bērniem maģisku divu dažādu pasaulju sapratni, kas veidota ar sapratni un radīta bernu attīstībai.

Oops pievērš ļoti lielu uzmanību tam, cik svarīga ir maziem bērniem drošība. Materiāli, krāsas, formas - tam visam ir pievērsta uzmanība. Oops ļoti rūpīgi kontrolē ražošanas procesus. Visas produktu  līnijas ir izstrādātas koncepcijā ar labākajām globāli atzītajām laboratorijām, lai radītu visaugstākās kvalitātes produktus, kas ir un top arvien drošāki pat zīdaiņiem. Sertifikāti produktiem, kas iegūti dažādās pasaules valstīs, ir vislabākais šīs kvalitātes apliecinājums.

Īss preces apraksts:

Oops 17006.22 - Ļoti koša un jautra dizaina koka maza rotaļlieta. Pateicoties novatoriskajiem izstrādājumiem, Oops® nodrošina saviem produktiem īpašu kvalitātes izpildījumu un drošu pielietojamību. Pateicoties ritentiņiem un iebūvētam mehānismam, rotaļlieti viegli iedarbināt, vienkārši novilkt pa grīdu atpakaļpusē un atlaist, tā sāks pati braukt uz priekšu. Spēlējoties ar doto rotaļlietu, bērns vienlaikus var iepazīstināties ar krāsām, formām, kā arī attīstīs rokas motoriku un loģisko domāšanu. Ar rotaļlietu var spēlēties ne tikai mājās, bet arī ārā.

    Ārējie izmēri: 11x3.6x11cm Materiāls: 90% wood, 10% plastic

Īpašības:

    Izgatavota no izturīga sertificēta koka ar jautru rakstu Pateicoties ritentiņiem un iebūvētam mehānismam, rotaļlieti viegli iedarbināt, vienkārši novilkt pa grīdu atpakaļpusē un atlaist, tā sāks pati braukt uz priekšu Ieteicams lietot bērniem no 36 mēnešiem.

Iepakojums satur:

    1gab. rotaļlieta uz ritentiņiem.

Iepakots ražotāja caurspīdīgā politelēna iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »