Strādājam priekš Jums jau 25 gadus!

- Oops Dog Koka stumjamā attīstoša rotaļlieta bērniem no 9m+ 17x6.5x19cm Krāsaina 17008.22 Attīstošās rotaļlietas

- Oops Dog Koka stumjamā attīstoša rotaļlieta bērniem no 9m+ 17x6.5x19cm Krāsaina 17008.22
Oops Dog Koka stumjamā attīstoša rotaļlieta bērniem no 9m+ 17x6.5x19cm Krāsaina 17008.22
Cena:

11.30 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 2
Preces ID: 395168
EAN: 8033576717364
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 887

Apraksts: - Oops Dog Koka stumjamā attīstoša rotaļlieta bērniem no 9m+ 17x6.5x19cm Krāsaina 17008.22 Attīstošās rotaļlietas

  • Preces apraksts

Ražotājs: Oops (Šveice)

Produkta kods: 17008.22

Krāsa: Multi - Krāsu

Vecuma ierobežojumi: no 9 + mēnešu vecuma

Informācija par ražotāju:

"Oops" ir - Šveices kompānija kura izstrādā fantastiskus produktus bērniem, kuri ražoti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem un atblst visām bērnu preču eiropas sertifikācijām. Šo produktu izstrādē ir pielietots vairāku tekstūru audumu salikums un jaunākās paaudzes šūšanas tehnoloģijas. Oops dizains ir veidots no spilgtām krāsām un īpaši košiem un bērnam patīkamiem zīmējumiem. Sākot no pašu mazāko bērnu izklaides līdz rotaļīgiem un noderīgiem aksesuāriem jau lielākiem bērniem, no tekstilmateriāliem līdz guļamistabas piederumiem. Oops jaunākās koncepcijas harmoniski saskan ar bērna pasaules vienkāršajām vajadzībām un iztēli, radot prieku un oriģinalitāti katrā sīkumā. Spilgtās meža krāsās vai skaistos jautras pilsētas toņos - Oops dod bērniem maģisku divu dažādu pasaulju sapratni, kas veidota ar sapratni un radīta bernu attīstībai.

Oops pievērš ļoti lielu uzmanību tam, cik svarīga ir maziem bērniem drošība. Materiāli, krāsas, formas - tam visam ir pievērsta uzmanība. Oops ļoti rūpīgi kontrolē ražošanas procesus. Visas produktu  līnijas ir izstrādātas koncepcijā ar labākajām globāli atzītajām laboratorijām, lai radītu visaugstākās kvalitātes produktus, kas ir un top arvien drošāki pat zīdaiņiem. Sertifikāti produktiem, kas iegūti dažādās pasaules valstīs, ir vislabākais šīs kvalitātes apliecinājums.

Īss preces apraksts:

Oops 17008.22 - Ļoti koša un jautra dizaina koka stumjama rotaļlieta - sunītis. Pateicoties novatoriskajiem izstrādājumiem, Oops® nodrošina saviem produktiem īpašu kvalitātes izpildījumu un drošu pielietojamību. Bērnam būs nepieciešams stumt rotaļlietu pa grīdas virsmu, lai to būtu ērtāk darīt, rotaļlietas augšējā daļā ir izveidots rokturis, aiz kuru būs viegli turēties, lai mazuļa roka stabili turētos aiz rotaļlietas. Izgatavota no īpaši kvalitatīva un ekoloģiska koka materiāla un bērnam nekaitīgām un sertificētam krāsvielām. Šī rotaļlieta attīsta roku un pirkstu motoriku un loģisko domāšanu. Šī rotaļlieta derēs katram bērnam, gan zēniem, gan meitenēm.

    Ārējie izmēri: 17x6.5x19cm Materiāls: 20% Solid wood, 78% MDF, 2% Stainless steel

Īpašības:

    Izgatavots un kvalitatīva koka materiāla un nokrāsots ar drošām un nekaitīgām krāsvielām. Bērnam būs nepieciešams stumt rotaļlietu pa grīdas virsmu, lai to būtu ērtāk darīt, rotaļlietas augšējā daļā ir izveidots rokturis, aiz kuru būs viegli turēties, lai mazuļa roka stabili turētos aiz rotaļlietas. Ieteicams lietot bērniem no 9 mēnešiem.

Iepakojums satur:

    1gab. stumjamā rotaļlieta uz ritentiņiem ar rokturi.

Iepakots ražotāja caurspīdīgā politelēna iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »