Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- Small Foot 1257 Eko koka aizraujošs maza izmēra vilciņš bērniem no 3 gadiem + 7x6.5x7cm Rozā Rotaļlietas un spēles bērniem

- Small Foot 1257 Eko koka aizraujošs maza izmēra vilciņš bērniem no 3 gadiem + 7x6.5x7cm Rozā
Small Foot 1257 Eko koka aizraujošs maza izmēra vilciņš bērniem no 3 gadiem + 7x6.5x7cm Rozā
Small Foot 1257 Eko koka aizraujošs maza izmēra vilciņš bērniem no 3 gadiem + 7x6.5x7cm Rozā
Cena:

5.40 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 1
Preces ID: 415871
EAN: 4752128033045
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 463

Apraksts: - Small Foot 1257 Eko koka aizraujošs maza izmēra vilciņš bērniem no 3 gadiem + 7x6.5x7cm Rozā Rotaļlietas un spēles bērniem

  • Preces apraksts

Ražotājs: Small Foot (Izgatavoti Ķīnā uz Vācu ražošanas iekārtām un tehnoloģjām)

Produkta kods: 1257

Krāsa: Multi-krāsu

Informācija par ražotāju:

Legler rotaļlietas nes prieku bērniem visā Eiropā un bērni tos var izmantot gan spēlējoties, mācoties, gan attīstības laikā. Koka rotaļlietas - kompānijas galvenā kompetence un sirds lieta. Produktu izstrāde un izplātīšana no videi draudzīgiem materiāliem un maksimāli piemērotiem dažāda vecuma bērniem, pieejamība un pilnībā drošu produktu atklāšana un izstrāde, kas izraisa smaidu uz bērnu sejām. Tie ir ražotāja svarīgākie kritēriji ražojot rotaļlietas maziem bērniem vairāk nekā 30 gadus.

Pat materiālu atlases laikā ražotājs pievērš uzmanību augstai kvalitātei un, kā pārstrādājams un izturīgs izejmateriāls, koksne ir rotaļlietām piemērotākais materiāls. Turklāt ražošanā tiek izmantotas tikai tās krāsas un lakas, kuras ražo bez šķīdinātājiem un ir tikai uz ūdens bāzes. Protams, ražotājs arī pilnībā atturas no jebkādu kaitīgu ķīmisko mīkstinātāju vai mīkstinošu vielu lietošanas.

Īss preces apraksts:

Small Foot 1257 - Eko Koka materiāla bērnu maza izmēra rotaļlieta. Skaists vilciņš ar ilustrētiem pelītēm. Pagriezot to aiz astītes, tas sāks ātri un jautri sagriezties, nesot bērnam prieku un smieklus. Attīsta loģisko domāšanu un motoriku. Piemērots gan meitenēm, gan zēniem. Ieteicams lietot bērniem no 3 gadiem.

Tehniskie parametri:

    Ārējie izmēri: 7x6.5x7cm Materiāls: koks Krāsojums (virsma): Eko droša krāsa un lakas bērniem Sertifikācija: FSC®-certification (FSC-C 138595)

Īpašības:

    Izgatavots un kvalitatīva koka materiāla un nokrāsots ar drošām un nekaitīgām krāsvielām Attīsta bērna loģisko domāšanu, kā arī attīsta prikstiņu motoriku Interesanta un jautra un ļoti smieklīga rotaļlieta Ieteicams lietot bērniem no 3 gadiem +.

Iepakojums satur:

    1gab. koka vilciņš.

Iepakots Oriģinālajā ražotāja blistera iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »