Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- WoW W5 Poratīvs Sonic Ādas Skraberis Lifting / Moisturizing / Cleansing Saituma Ierīce 5x17.5cm Micro USB Melna Asins Spiediena Mērītājs

- WoW W5 Poratīvs Sonic Ādas Skraberis Lifting / Moisturizing / Cleansing Saituma Ierīce 5x17.5cm Micro USB Melna
WoW W5 Poratīvs Sonic Ādas Skraberis Lifting / Moisturizing / Cleansing Saituma Ierīce 5x17.5cm Micro USB Melna
WoW W5 Poratīvs Sonic Ādas Skraberis Lifting / Moisturizing / Cleansing Saituma Ierīce 5x17.5cm Micro USB Melna
WoW W5 Poratīvs Sonic Ādas Skraberis Lifting / Moisturizing / Cleansing Saituma Ierīce 5x17.5cm Micro USB Melna
WoW W5 Poratīvs Sonic Ādas Skraberis Lifting / Moisturizing / Cleansing Saituma Ierīce 5x17.5cm Micro USB Melna
Cena:

20.90 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 2
Preces ID: 575853
EAN: 4752128062267
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 86

Apraksts: - WoW W5 Poratīvs Sonic Ādas Skraberis Lifting / Moisturizing / Cleansing Saituma Ierīce 5x17.5cm Micro USB Melna Asins Spiediena Mērītājs

 • Preces apraksts

Ražotājs: WoW 

Produkta kods: WOW-L16

Poratīva ultra skaņas - uzlādējama, sejas attīrīšanas ierīce - Lifting / Moisturizing / Cleansing funkcijām. 

Nodrošiniet trīs darba režīmus: tīrīšanu, mitrināšanu un uzlabošanu. Izmantojot ultraskaņu un nanotehnoloģijas: apvienojumā ar unikālu lāpstas zondi un augstas frekvences vibrāciju, tā var dziļi iekļūt sejas ādā. Daudzfunkcionāls Šis skaistumkopšanas instruments var iekļūt dziļā ādā, dziļi attīrīt ādas netīrumus un ievadīt barības vielas, uzlabot mikrocirkulāciju, izvadīt sviedru dziedzerus, sašaurināt poras un palīdzēt atrisināt daudzas ādas problēmas. Specifikācija: Uzlādes laiks: apmēram 2,5 stundas Lietošanas laiks: apmēram 1,5 stundas

MAIGA ĀDAI: WOW tīrīšanas aplikācija izmanto ultraskaņas viļņu un nanotehnoloģiju, savukārt mitrinošā aplikācija uzlabo mikrocirkulāciju, izvada sviedru dziedzerus un sašaurina poras. Liftinga aplikācija palīdz atrisināt daudzas citas ādas problēmas.
POWER-WASH PORES: Izmantojiet 30 000 vibrāciju sekundē, lai atbrīvotos no netīrumiem un uzkrāšanās, kas izraisa šīs viltības izlaušanos un padara jūsu ādu blāvu. Tas arī ekstrahē aizsprostotās poras bez sāpēm.
REGULĒJAMI 3 REŽĪMI: Tīrīšanas režīms - Dziļa tīrīšana atver poras, lai noņemtu netīrumus un piemaisījumus, kā arī uzlabo novecojušo un novirzošo šūnu izdalīšanos. Mitrinošs režīms – kopā ar ierīci izmantojiet pirmās nepieciešamības preces vai citus ādas kopšanas līdzekļus, un ādas skruberis veicinās šādu ādas kopšanas līdzekļu uzsūkšanos. Liftinga režīms – sejas masāža ar šo ierīci palīdz samazināt smalkās līnijas un grumbiņas.
ATKĀRTOTI UZLĀDĒJAMS UN PĀRSĀTĀJAMS: to var uzlādēt, izmantojot USB uzlādes ieeju, kas izveidota ierīces apakšā, kas padara to ļoti vienkāršu, izmantojot datora USB portus, strāvas banku, mobilo tālruņu lādētājus vai pat automašīnā bez problēmām.
Cilvēkiem ar taukainu vai nejutīgu ādas tipu ādas skruberi ieteicams lietot 1 līdz 2 reizes nedēļā un pēc tam pakāpeniski virzīties uz augšu. Sausai, kombinētai un jutīgai ādai varat to lietot reizi nedēļā. Piesardzība: nelietojiet skruberi uz lūpām vai acu zonām.

Pārnēsājams pīlings ādas skruberis ar lāpstiņu.

Pīlinga lāpstiņa attīra ļoti lielā dziļumā un stimulē šūnu atjaunošanos. Tas izstaro ļoti zemas frekvences viļņus un vibrācijas, kas sašķeļ pie ādas pielipušos netīrumus sīkās daļiņās un mīkstina bez tvaikoņa palīdzības.

Tas ļoti viegli noņem atmirušās šūnas, melnos punktus, netīrumus un vairākas ādas pēdas, to nesabojājot un nemazinot sāpes.

Tīrīšanas aplikācija izmanto ultraskaņas viļņu un nanotehnoloģiju, savukārt mitrinošā aplikācija uzlabo mikrocirkulāciju, izvada sviedru dziedzerus un sašaurina poras. Liftinga aplikācija palīdz atrisināt daudzas citas ādas problēmas.

Produkta īpašības:

Tīrīšanas režīms - Dziļa tīrīšana atver poras, lai noņemtu netīrumus un netīrumus, kā arī uzlabo novecojušo un novirzošo šūnu izdalīšanos.

Mitrinošais režīms — kopā ar ierīci izmantojiet pirmās nepieciešamības preces, serumu vai citus ādas kopšanas līdzekļus. Ādas skruberis veicinās šādu ādas kopšanas līdzekļu uzsūkšanos.

Liftinga režīms – sejas masāža ar šo ierīci palīdz samazināt smalkās līnijas un grumbiņas.

Silti padomi:

Nospiediet un 3 sekundes turiet barošanas pogu, lai iedarbinātu iekārtu. Kad iekārta ir ieslēgta, nospiediet barošanas pogu, lai pārslēgtu funkcijas režīmu.
Pirmoreiz lietojot ādas skruberi, tas jāuzlādē apmēram 2–5 stundas un jāpamana, ka uzlādes laikā iekārta nevar darboties.
Pirms ādas skrubera lāpstiņas lietošanas ļoti nepieciešams, lai seja būtu mitra ar krēmu vai siltu ūdeni.
Lūdzu, izmantojiet to saskaņā ar lietotāja rokasgrāmatu.
Cik bieži jums vajadzētu izmantot ādas skruberi?

Vislabāk ir izmantot ādas skruberi ne vairāk kā 2 līdz 3 reizes nedēļā, starp lietošanas reizēm atstājot atpūtas dienu. Tā kā tas attīra ļoti rūpīgi, tas var kairināt jūsu ādu, ja tai nav pietiekami daudz laika, lai atjaunotos starp lietošanas reizēm.


Iepakojums: Iepakots oriģinālajā ražotāja blistera iepakojumā

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »