Strādājam Jums jau 21 gadu!

Apple MV7N2ZM/A Airpods 2 Bluetooth Stereo Austiņas ar Mikrofonu + Ietvars ar bezvadu uzlādi Baltas Bluetooth austiņas

models: MV7N2ZM/A
Apple MV7N2ZM/A Airpods 2 Bluetooth Stereo Austiņas ar Mikrofonu  + Ietvars ar bezvadu uzlādi  Baltas

MV7N2ZM/A Airpods 2 Bluetooth Stereo Austiņas ar Mikrofonu  + Ietvars ar bezvadu uzlādi  Baltas
MV7N2ZM/A Airpods 2 Bluetooth Stereo Austiņas ar Mikrofonu  + Ietvars ar bezvadu uzlādi  Baltas
ID: 419681
Ir noliktavā
Nav noliktavā
Korpusa krāsas var atšķirties.
Pasūtot noprecizējiet pa telefonu vai e-pasts.
Pārskatīšanu skaits: 30

Apraksts: Apple MV7N2ZM/A Airpods 2 Bluetooth Stereo Austiņas ar Mikrofonu + Ietvars ar bezvadu uzlādi Baltas Bluetooth austiņas

  • Preces apraksts
Apraksts
 
Vienkārši izņem no kārbiņas un sāc lietot ar visām savām ierīcēm. Ieliec ausīs, un tās uzreiz izveidos savienojumu. Runā tajās, un tava balss skanēs skaidri un gaiši. Iepazīsties, tās ir AirPods austiņas. Vienkāršība un tehnoloģija – tik cieši kopā kā vēl nekad. Rezultāts ir patiesi brīnišķīgs.
 
Viens vienīgs pieskāriens, un AirPods ir ieslēgtas, iestatītas un savienotas. Tikpat vienkārša ir to lietošana. Tās spēj sajust, kad ir tavās ausīs, un ieturēt pauzi, kad tās izņem. Klausies iPhone, iPad vai Mac – AirPods skaņa vienmēr būs lieliska.
 
AirPods brīnišķīgo spēju noslēpums ir īpaši radīts Apple H1 procesors. Tas nodrošina ārkārtīgi jaudīgus bezvadu sakarus – spēcīgākam savienojumam un labākai skaņai. W1 procesors kontrolē strāvas patēriņu tik rūpīgi, ka ar vienu uzlādi vari klausīties 5 stundas. Tik mazai ierīcei tas ir nedzirdēts rezultāts.
 
Sadzird, kad gribi runāties.
Kad tu ierunājies, balss akselerometrs ieslēdz divus signālvērsuma mikrofonus, kas koncentrējas uz tavu balsi, un pieklusina apkārtējos trokšņus.
 
Uztver, kad gribi klausīties.
Optiskie sensori un kustību akselerometri ar W1 procesoru automātiski kontrolē skaņu un uztver, kad jāieslēdz vai jāizslēdz mikrofoni – tas ļauj lietot gan abas AirPods austiņas, gan tikai vienu, kā vēlies. AirPods austiņas sāk skanēt, kolīdz ir tavās ausīs.
 
Ar vienu uzlādi AirPods austiņām ir 5 stundu klausīšanās laiks – nozarē labākais rādītājs. Un tās turēs tev līdzi, jo austiņu kārbiņas akumulators nodrošina papildu uzlādes, ar kurām pietiks vairāk nekā 24 stundām klausīšanās laika. Vajag fiksi uzlādēt? Tikai 15 minūtes uzlādes kārbiņā, un vari klausīties vēl 3 stundas. Lai uzzinātu strāvas daudzumu akumulatorā, vienkārši paturi AirPods blakus savam iPhone. 
 
Mūzika, filmas un viss pārējais – bauda tavām ausīm. AirPods sniedz bagātīgu, augstas kvalitātes AAC skaņu. Bet kad vēlies kādam piezvanīt, abi signālvērsuma mikrofoni pieklusina fona trokšņus.
 
AirPods automātiski savienojas ne tikai ar tavu iPhone, bet ar visām tavām Apple ierīcēm. Vēlies klausīties savu Mac vai iPad? Vienkārši izvēlies šajās ierīcēs AirPods. #!

Sīkāk saitā: apple.ru

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »