Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- Movino Cariboo Friends Mazuļu 1g+ Mini Balansa Trīsritenis ar regulejamu stūri un sēdekli 25kg max Zils

- Movino Cariboo Friends Mazuļu 1g+ Mini Balansa Trīsritenis ar regulejamu stūri un sēdekli 25kg max Zils
Movino Cariboo Friends Mazuļu 1g+ Mini Balansa Trīsritenis ar regulejamu stūri un sēdekli 25kg max Zils
Movino Cariboo Friends Mazuļu 1g+ Mini Balansa Trīsritenis ar regulejamu stūri un sēdekli 25kg max Zils
Movino Cariboo Friends Mazuļu 1g+ Mini Balansa Trīsritenis ar regulejamu stūri un sēdekli 25kg max Zils
Movino Cariboo Friends Mazuļu 1g+ Mini Balansa Trīsritenis ar regulejamu stūri un sēdekli 25kg max Zils
Cena:

41.40 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 4
Preces ID: 572404
EAN: 5907747659834
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 95

Apraksts: - Movino Cariboo Friends Mazuļu 1g+ Mini Balansa Trīsritenis ar regulejamu stūri un sēdekli 25kg max Zils

 • Preces apraksts

Ražotājs: Movino 

Produkta kods: LJ-AS-007-NB

Krāsa: Zils

Vecuma ierobežojumi: no 1 gadiem +

Materiāli: Metāls, EVA putas, Plastmasa, PU eko-āda

Informācija par ražotāju:

Movino ir sertificēts Eiropas zīmols, kas specializējas bērnu un sporta preču ražošanā. Visi Movino produkti ir izstrādāti Eiropas laboratorijā, izturējuši reālus testus, kuriem ir visi drošības sertifikāti. Izvēloties Movino, jūs varat būt pārliecināts, ka pērkat drošus un neatkarīgu starptautisku sertifikācijas iestāžu pārbaudītus produktus. Mēs pastāvīgi pilnveidojam, attīstām un ieviešam mūsdienīgus risinājumus. Viss jūsu ērtībām un drošībai.

Īss preces apraksts:

Šis skrejritenis ir paredzēts pašiem mazākajiem. Movino, šis ir pirmais balansa velosipēds!

Brīdinājums: Obligāti izmantot personīgas drošības piederumus. Neizmantot noslogotās satiksmes vietās. Lietot piesardzīgi, jo ir nepieciešamas iemaņas, lai izvairītos no kritieniem vai sadursmēm, kas varētu izraisīt lietotāja vai citu pasažieru ievainojumus.

Specifikācija un riteņa izmēri:

  Pirmais līdzsvara velosipēds - piemērots no 1 gada līdz 25 kg Piecu pakāpju stūres regulēšana Regulējams seglu augstums - no 25 līdz 30 cm Pagrieziet slēdzeni Bērniem: 1 gads + Materiāli: tērauds, PU eko-āda, izturīga plastmasa, EVA putas Drošības sertifikāts: EN71

Cariboo Friends ir vienīgais velosipēds ar regulējamu stūres leņķi. Vienā vienkāršā kustībā jūs varat mainīt stūres pozīciju attiecībā pret segliem, lai jūsu bērns iegūtu maksimālu komfortu. Stūrei ir arī pagrieziena slēdzene. Velosipēdam ir arī plašs seglu regulēšanas diapazons, pateicoties kuriem tas ilgu laiku kalpos toddler. Minimālais seglu augstums ir 25 cm no zemes un maksimālais augstums ir 30 cm. Riteņi ir izgatavoti no EVA putām, tāpēc tiem nav nepieciešama sūknēšana. Mācīšanās līdzsvarot: Cariboo Friends ir paredzēts, lai palīdzētu jūsu bērnam iemācīties līdzsvarot. Velosipēdam priekšā ir divi riteņi, kas atvieglo iekāpšanu un nokāpšanu no velosipēda. Šeit ir tikai viens aizmugurējais ritenis. Šī konstrukcija ļauj iemācīties balansēt, kas nepieciešams vēlāk, mācoties braukt ar līdzsvara velosipēdu.

Cariboo Friends būs jūsu bērna lieliskais pirmais velosipēds. Ja jūsu mazais jau ir veicis savus pirmos soļus, viņi ir gatavi sākt mācīties kopā ar Cariboo Friends braucienu. Velosipēdam ir regulējams stūre un segli, tāpēc tas būs piemērots gan maziem bērniem, gan vecākiem bērniem. Friends velosipēds atbilst visām EN71 drošības standarta prasībām attiecībā uz bērniem paredzētajiem izstrādājumiem.

Regulējams stūre un sēdekļa augstums


Cariboo Friends ir vienīgais velosipēds ar regulējamu stūres leņķi. Vienā vienkāršā kustībā jūs varat mainīt stūres pozīciju attiecībā pret segliem, lai jūsu bērnam būtu maksimāli ērti un ērti. Stūrei ir arī pagrieziena bloķētājs. Velosipēdam ir arī plašs seglu regulēšanas diapazons, pateicoties kuriem tas ilgu laiku kalpos toddler. Minimālais seglu augstums ir 25 cm no zemes un maksimālais augstums ir 30 cm. Riteņi ir izgatavoti no EVA putām, tāpēc tiem nav nepieciešama sūknēšana.

Mācās saglabāt līdzsvaru
Cariboo Friends ir izstrādāts, lai palīdzētu jūsu bērnam iemācīties līdzsvarot. Velosipēdam priekšā ir divi riteņi, kas atvieglo iekāpšanu un nokāpšanu no velosipēda. Šeit ir tikai viens aizmugurējais ritenis. Šī konstrukcija ļauj iemācīties balansēt, kas nepieciešams vēlāk, mācoties braukt ar līdzsvara velosipēdu. Divi riteņi aizmugurē nevajadzīgi stabilizē velosipēdu, tāpēc bērns nemācās līdzsvarot.


Iepakots Oriģinālajā ražotāja iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »