Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- BalloonPlay Pro Balona Formu Veidojošais Aktivitātes Komplekts ar savu Apmācības aplikāciju un Pumpi Attīstošās rotaļlietas

- BalloonPlay Pro Balona Formu Veidojošais Aktivitātes Komplekts ar savu Apmācības aplikāciju un Pumpi
BalloonPlay Pro Balona Formu Veidojošais Aktivitātes Komplekts ar savu Apmācības aplikāciju un Pumpi
BalloonPlay Pro Balona Formu Veidojošais Aktivitātes Komplekts ar savu Apmācības aplikāciju un Pumpi
BalloonPlay Pro Balona Formu Veidojošais Aktivitātes Komplekts ar savu Apmācības aplikāciju un Pumpi
BalloonPlay Pro Balona Formu Veidojošais Aktivitātes Komplekts ar savu Apmācības aplikāciju un Pumpi
BalloonPlay Pro Balona Formu Veidojošais Aktivitātes Komplekts ar savu Apmācības aplikāciju un Pumpi
Cena:

14.60 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 1
Preces ID: 394731
EAN: 0700600941672
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 400

Apraksts: - BalloonPlay Pro Balona Formu Veidojošais Aktivitātes Komplekts ar savu Apmācības aplikāciju un Pumpi Attīstošās rotaļlietas

  • Preces apraksts

Ražotājs: BalloonPlay

Produkta kods: BP1453

Krāsa: Multi-Krāsu

Vecuma ierobežojums (no): 6 gadi+

Šo produktu ir izveidojis zināms balonu šova meistars, kurš ir veltījis dotai profesijai vairāk kā 25 savas dzīves gadus. Katrai detaļai, idejai ir pievērsta īpaša uzmanība un attieksme.
Jautrība un drošība ar radošu domu, vai tas nav vērtīgi Jūsu bērna dzīvē? Vai Jums uztrauc ar ko nodarbojas Jūsu bērns un vai tas attīsta viņu? Ir pienācis laiks, lai sniegt saviem bērniem un arī sev kvalitatīvu un radošu laika pavadīšanu kopā ar visu ģimeni, un tas spēs visus apmācīt ar neticami mākslinieciskām spējām, ka arī sniegs visiem baudu un smieklus!
Jūsu bērni nepārstās Jums teikt paldies un priecāties par šo pirkumu! Ir tik grūti atrast perfektu dāvanu sev jeb citiem, kas spēs ieinteresēt visdažādākās vecuma grupas, pat pensionāram tas būs aizraujoši. BalloonPlay - ir balonu veidošanas apmācošais komplekts, principā paredzēts vecumā no 6-126 gadi. Šī komplekta lietotāji būs saviļņoti, un jūs varat justies labi par savu pareizo dāvanas izvēli.
Kas ir radošajā balona izveides komplektā? 32 garie baloni, 10 (10 ”) apaļie baloni, 10 (5”) apaļie baloni, 6 (10 ”) caurspīdīgi baloni, dubultas darbības sūknis, īpašs balona permanentais marķieris (2 gab.) un dekoratīvās uzlīmes. 100% bioloģiski dabai nekaitīgs materiāls - dabiskā lateksa profesionālie kvalitātes baloni, kas paredzēti sagriešanai un sasiešanai, lai veidotu formas.
Bonusā BalloonPlay Aplikācija - Pērkot šo komplektu Jūs saņemsiet kodētu kartiņu, kas ļaus lejupielādēt speciāli izstrādātu Apmācošo Video kursu Aplikāciju, kas ļauj piekļūt apmācības un izstrādes video kursiem, kurās tiek mācīti balonu veidošanas principi - soli pa solim, piemēram, dzīvnieki, spēles un amatniecības projekti. Koplietojiet savus darbus ar BalloonPlay kopienu, izmantojot lietotni vai sociālo mediju resursus, kas ir jau ievietoti šajā aplikācijā. Droša tehnoloģija jūsu bērniem.
100% Apmierinātības un prieka emociju garantija. Šis pirkums ir drošs, jo, ja neesat pilnīgi apmierināts ar mūsu produktu, nekavējoties sazinieties ar mums, lai mēs palīdzētu atrisināt šo problēmu un veiktu skaidrojumus. Mēs esam pārliecināti, ka jūs iemīlēsiet mūsu produktu un ar to būs daudz jautrāk, un interesantāk izklaidēties ar savu ģimeni jeb draugiem.

Vairāk ražotāja informācijas un video varat atrast šeit: balloonplay.com">balloonplay.com

Produkta apraksts:

“Mammu man it skumi...” Ir tikai 10:30 no rīta, sestdiena un Jūs to dzirdējāt jau trīs reizes.
Jūs taču zināt cik kaitīgi ir pārāk ilga sēdēšana pie TV un datoru ekrāniem, bet nopietni, tas var aizņemt visu dienu. Un tad Jūs atcerējāties, ka vecmammiņa uzdāvināja dāvanu, kuru Jūs pat neiedevāt bērniem. Laiks apdomāt par jaunu, attīstošu un interaktīvu laika pavadīšanu.

BalloonPlay – Šī Balonu attīstošā spēle, aizpildīs Jūsu laiku interesanti un ar emocijām.

Perfekti! Kopā visi atveram Balonu komplekta iepakojumu un atrodam tur 58 balonus, visdažādākajās formās un krāsās balonus, pumpi un uzlīmes. Komplektā ir divu funkciju pumpis, kas atvieglos balonu pūšanu.! Bērni ir sajūsmā, un Jūs ar prieku varēsiet novērt kā tie attīstās un pavada savu laiku apgūstot jaunas spējas.

Milzum daudz emociju un prieka vecumā no 6-126 …))

Dažreiz ir tik grūti atrast ko tādu, kas spētu ieinteresēt visa vecuma cilvēkus – no bērniem līdz pensionāriem.
Kad Jūs redzēsiet visu šo cilvēku reakciju, emocijas, kad tie spēlējas un veido balonus, Jūs noteikti sapratīsiet cik ģeniāla ir šī ideja –pavadīt laiku tieši šādi. Pavisam drīz tie kļūs par zinošiem balonu meistariem, un varēs pārsteigt jebkuru ar saviem veikumiem.

Pērkot šo balonu komplektu, Jūs iegūsiet dāvanā mobilo aplikāciju, kuras vērtība ir $15.

Kļūstat par īstu balonu meistaru veidojot pa tiešām meistara cienīgas, pateicoties BalloonPlay video kursu apmācības aplikācijai. Šo komplektu ir izstrādājis balonu veidošanas un komēdijas šovu meistars ar 24 gadu pieredzi. Jūs iegūsiet piekļuvi daudzu stundu video ierakstiem, kuri tiek atjaunoti katru nedēļu – tie spēs iemācīt Jūs arvien jaunas un jaunas prasmes.
Mācaties tehniku kā veidot dzīvnieku formas un ziedus, DIY projektus - piemēram, ar balonu darbināmi automobiļi, žonglēšanas bumbas, spēles un daudz ko citu. Tad fotografējiet savu radīšanu un dalieties tajā ar BalloonPlay kopienu, izmantojot lietotni vai sociālo mediju kanālus.
Nodrošina bezrūpīgu un drošu tehnoloģiju vidi jūsu bērniem.

Iepakojums satur:

    Informācijas kartiņu – Kas tiek iekļauts komplektā, Kā lietot, Slepenā kodu kartiņa, lai lejupielādētu Aplikāciju Apaļie baloni 5” izmērs: 10 gab. Caurspīdīgi baloni 12” izmērs: 6 gab. Krāsaini apaļās formas baloni 12” izmērs: 10 gab. Krāsaini Garie baloni “260” Stils : 32 gab. 1 iepakojums ar “actiņu” uzlīmēm, 1 iepakojums ar krāsu punktiņu uzlīmēm 2 Permanenti marķieri Divu funkciju manuālais pumpis

 

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »