Palīdzība

Neatradāt Jūs interesējošo jautājumu ? Uzdodiet to šeit »

Preces atpakaļ atdošanas tiesības.

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 `Noteikumi par distances līgumu` nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.


Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka  `patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Interneta veikals `Euromobile` patur tiesības attiekt pircējam atgriest preci gadījumā, ja prece ir bijusi ekspluatācijā un/vai ir bojāta, ja ir sabojātas preces pirmsakotnējs izskats, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram, skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti un ja prece ir neoriģinālā iepakojumā vai iepakojums ir būtiski un neatgriezeniski bojāts.


Atgadinām, ka gadījumos, kad patērētājs veic pirkumu interneta veikala birojā (pastāvīgā tirdzniecības vietā: Rīga, Kr.Barona 120), tad patērētājam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības tāpēc, ka pērkot preci veikala birojā klientam ir tiesības un visas iespējas iepazīties un pilnībā pārbaudīt izvēlēto preci pirms pirkuma veikšanas. Pirkums, kurš tika veikts interneta veikalā birojā neskaitas distances līgums, bet skaitās līgums, kurš noslēgts mazumtirdzniecības uzņēmuma (veikala) pastāvīgā atrašanas un tirdzniecības vietā.  


Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu vai pa tālruni +371 27799217 un norādīt pasūtījuma numuru un datumu.


 


Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu


Vispārīgos noteikumus par patērātāja tiesībām un pienākumiem lasi šeit

Atgriezties pie saraksta »