Interneta veikals ir slēgts sakarā ar tehnisko modernizāciju līdz 09.10.2023.
Pasūtījumi pašlaik netiek pieņemti !!!
Garantijas gadījumu jautājumos lūgums griezties servisa centrā, kurš ir norādīts Jūsu garantijas talonā (lapas apakšējā daļā)

Preču pasūtīšanas veidi


1. Izmantojot iepirkšanās e-sistēmu
(Ieteicams ! Juridiskām personām - obligāti !)Veikala iepirkšanās e-sistēma palīdz ātrāk apstrādāt veiktos pasūtījumus, izvēlēties apmaksas veidu un piegādi. Preču piegāde iespējama 2 - 4 stundu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja prece ir pieejama noliktavā.
Pasūtījuma veikšanai uzklikšķiniet uz simbola "Grozā" blakus preces cenai, pēc tam uz "Pasūtīt" un izvēlieties "Piegādes veidi". Izkrītošā izvēlnē izvēlieties Jums pieņemamo "Apmaksas veidu". Un, beidzot, atkal uzklikšķiniet uz "Apstiprināt pasūtījumu". Ja pasūtīšanas procesā Jūs izlaidīsiet nepieciešamo informāciju, mājas lapā parādīsies sarkanas teksta rindiņas.
Pēc visas nepieciešamās informācijas apstiprināšanas mājas lapa pārlādēsies, un Jūs ieraudzīsiet teksta ziņojumu "Veiksmīgi", bet pasūtījuma status mainīsies uz " Gaida apstiprināšanu". Tas nozīmē, ka Jūs esat pareizi nokārtojuši pasūtījumu !

2. Izmantojot pasūtījumu tālruni 27799217, 67845007


Nosaucot Jūsu vēlamo preci, piegādes laiku un vietu. Telefona operātors reģistrēs Jūsu pasūtījumu. Preču piegāde iespējama 2 - 4 stundu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja prece ir pieejama noliktavā.
Preču piegāde iespējama 2 - 4 stundu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja prece ir pieejama noliktavā.

Visas cenas interneta veikals ir norādītas Eiro, ar 21 % PVN.

Jautājumi?
Lūdzu rakstiet EuroMobile.lv klientu servisam!