Palīdzība

Neatradāt Jūs interesējošo jautājumu ? Uzdodiet to šeit »

Kā Izdarīt Pirkumu?

1. Izmantojot iepirkšanās e-sistēmu (rekomendējam, jo šādi Jūs sekosit līdzi sava pasūtījuma gaitai)


Veikala iepirkšanās e-sistēma Jums ļauj ielikt grozā vienu vai vairākas preces, apskatīties agrāko pirkumu vēsturi, sekot līdzi pasūtījuma gaitai, izvēlēties un norādīt piegāžu veidus. Preču piegāde iespējama 1 - 3 stunda laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja prece ir pieejama noliktavā.
Pasūtījuma veikšanai uzklikšķiniet uz simbola "Grozā" blakus preces cenai, pēc tam uz "Pasūtīt" un izvēlieties "Piegādes veidi". Izkrītošā izvēlnē izvēlieties Jums pieņemamo "Apmaksas viedu". Un, beidzot, atkal uzklikšķiniet uz "Apstiprināt pasūtījumu". Ja pasūtīšanas procesā Jūs izlaidīsiet nepieciešamo informāciju, mājas lapā parādīsies sarkanas teksta rindiņas.
Pēc visas nepieciešamās informācijas apstiprināšanas mājas lapa pārlādēsies, un Jūs ieraudzīsiet teksta ziņojumu "Veiksmīgi", bet pasūtījuma status mainīsies uz " Gaida apstiprināšanu". Tas nozīmē, ka Jūs esat pareizi nokārtojuši pasūtījumu !

2. Izmantojot pasūtījumu tālruni 27799217, 67845007


Nosaucot Jūsu vēlamo preci, piegādes laiku un vietu. Telefona operātors reģistrēs Jūsu pasūtījumu. Preču piegāde iespējama 1 - 2 stunda laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja prece ir pieejama noliktavā.

3. Veicot pasūtījuma pa e-pastu.


E-pastā lūdzu norādiet Jums interesējošo preci, preces cenu, vēlamo piegādes laiku, vietu un kontaktpersonas telefonu. Preču piegāde iespējama 1 - 2 stunda laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja prece ir pieejama noliktavā.

Preču piegāde iespējama 1 - 2 stunda laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja prece ir pieejama noliktavā.

Visas cenas interneta veikals ir norādītas latos, ar 21 % PVN.

Atgriezties pie saraksta »