Interneta veikals ir slēgts sakarā ar tehnisko modernizāciju līdz 09.10.2023.
Pasūtījumi pašlaik netiek pieņemti !!!
Garantijas gadījumu jautājumos lūgums griezties servisa centrā, kurš ir norādīts Jūsu garantijas talonā (lapas apakšējā daļā)

- Bluetooth Bone Conduction Austiņas Melnas Bluetooth austiņas

models: 51106090
- Bluetooth Bone Conduction Austiņas Melnas
Bluetooth Bone Conduction Austiņas Melnas
Bluetooth Bone Conduction Austiņas Melnas
Bluetooth Bone Conduction Austiņas Melnas
Bluetooth Bone Conduction Austiņas Melnas
Bluetooth Bone Conduction Austiņas Melnas
ID: 575348
Ir noliktavā
Nav noliktavā

Apraksts: - Bluetooth Bone Conduction Austiņas Melnas Bluetooth austiņas

  • Preces apraksts
Bluetooth austiņas SWISSTEN BONE CONDUCTION ir paredzētas maksimālai drošībai un lietotāja komfortam. Unikālā balss pārraides tehnoloģija caur vaigu kaulu nodrošina ērtu klausīšanos, neizslēdzot apkārtējo troksni. Austiņās ir mikrofons tālruņa zvaniem un daudzfunkciju pogas. Iepakots SWISSTEN mazumtirdzniecības iepakojumā.
Maksimāla drošībaAustiņām SWISSTEN BONE CONDUCTION ir inovatīva skaņas pārnešanas tehnoloģija caur kaulu pie skaņas caurules tieši uz iekšējo ausu. Šī tehnoloģija nodrošina ērtu klausīšanos, no vienas puses, un iespējamo apkārtējās vides skaņas uztveri, no otras puses. Tas ir ļoti droši pārvietošanās laikā satiksmē.
No ausīm vairs nekrīt austiņasAustiņu dizains nodrošina pilnīgi brīvas un bezrūpīgas kustības iespēju. Jums vairs nav jārūpējas par austiņu izkrišanu no ausīm.
Specifikācijas:Bluetooth: V5.0Svars: 16gBluetooth profili: A2DP, AVRCPDiapazons: 10 mKlausīšanās laiks: 6 stundasGaidīšanas laiks: 120 stundasAkumulatora ietilpība: 140 mAhUzlādes laiks: 2h #!
Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »