Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- Joyroom S-Y104 Audio Strāvas Adapteris Lightning spraudnis uz Lightning ligzda + austiņas jack 3,5 mm ligzda Balta Data kabeļi

- Joyroom S-Y104 Audio Strāvas Adapteris Lightning spraudnis uz Lightning ligzda + austiņas jack 3,5 mm ligzda Balta
Joyroom S-Y104 Audio Strāvas Adapteris Lightning spraudnis uz Lightning ligzda + austiņas jack 3,5 mm ligzda Balta
Joyroom S-Y104 Audio Strāvas Adapteris Lightning spraudnis uz Lightning ligzda + austiņas jack 3,5 mm ligzda Balta
Joyroom S-Y104 Audio Strāvas Adapteris Lightning spraudnis uz Lightning ligzda + austiņas jack 3,5 mm ligzda Balta
Joyroom S-Y104 Audio Strāvas Adapteris Lightning spraudnis uz Lightning ligzda + austiņas jack 3,5 mm ligzda Balta
Joyroom S-Y104 Audio Strāvas Adapteris Lightning spraudnis uz Lightning ligzda + austiņas jack 3,5 mm ligzda Balta
Cena:

11.60 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 4
Preces ID: 575116
EAN: 6956116718978
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 82

Apraksts: - Joyroom S-Y104 Audio Strāvas Adapteris Lightning spraudnis uz Lightning ligzda + austiņas jack 3,5 mm ligzda Balta Data kabeļi

 • Preces apraksts

Ražotājs: Joyroom

Produkta kods: S-Y104

Joyroom Lightning - 2x zibens austiņu adaptera audio un uzlāde (S -Y104)

Vai jums ir nepieciešams Lightning - 2x Lightning adapteris? Jūs tikko atradāt produktu, kas atbildīs visām jūsu cerībām. Joyroom prezentē Ben sēriju, tajā oriģinālos piederumus, kas ir saderīgi ar pasaulē populārākajiem elektronisko ierīču modeļiem. Uzlādējiet viedtālruni un vienlaikus klausieties mūziku bez ierobežojumiem. Izbaudiet savas parastās ikdienas aktivitātes labākā līmenī nekā jebkad agrāk.

Specifikācija:

Marka: Joyroom
Izmērs: 70x15x180 mm
Garums: 120 mm
Svars: 10 g
Pašreizējā: 1,5 A (maks.)
Materiāls: ABS
Ieeja: zibens
Svarīgākās iezīmes:

2in1 dizains, kas paredzēts iPhone 7/8 / X / XS / XS MAX / XR atbalstam
Tas ļauj vienlaikus uzlādēt un klausīties
Tas ir viegls un kompakts
Tas darbojas droši un uzticami - produkts ir ieguvis CE sertifikātu
Uzlādējiet un klausieties vienlaikus

Daudzfunkcionālas ierīces priekšrocība ir iespēja vienlaikus uzlādēt un klausīties mūziku. Tas nozīmē gandrīz neierobežotu piekļuvi ierīcēm, kuru darbība ir beigusies. Jums nav jāuztraucas, ka pēc divu ierīču pievienošanas iekārta darbosies mazāk efektīvi vai pārkarst. Ražotājs rūpējās par tā labo stāvokli un efektīvu darbību, izmantojot atbilstošu drošību un funkcijas.

Izturīgs kabelis

Adaptera kabeļa ārējais korpuss ir izgatavots no elastīga TPE. Augšējā cieta plastmasa, kas ir izturīga pret deformāciju un plaisāšanu. To var saliekt daudzas reizes, un tas netiks sabojāts.

Tās interjers ir vienlīdz stingrs. Konservētais kodols uzlabo uzlādes efektivitāti un drošību par 50%. Pārraidītie signāli ir stabili un nav pakļauti traucējumiem vai kavējumiem.

Kompakts un viegls adapteris

Adaptera mazais svars un kompaktais izmērs ļauj to ievietot jebkurā somas vai mugursomas kabatā un pat transportēt kabatā! Pēc ierīču pievienošanas uz galda vai galda virsmas būs pietiekami daudz brīvas vietas.

Automātiska konfigurācija

Ierīce ir saderīga ar pašreizējām iOS programmatūras versijām. Tas atbalsta iOS 10 11 12. Tā lietošana nozīmē augstu drošības līmeni un saderību ar viedtālruni.

###

Joyroom S-Y104 Ben sērijas dubults zibens adapteris balts

Vai jums ir nepieciešams adapteris Lightning - 2x Lightning? Jūs tikko atradāt produktu, kas atbildīs visām jūsu cerībām. Joyroom piedāvā Ben sēriju, oriģinālos piederumus, kas ir saderīgi ar pasaulē populārākajiem elektronikas modeļiem. Uzlādējiet viedtālruni un vienlaikus klausieties mūziku bez ierobežojumiem. Izbaudiet parastās ikdienas aktivitātes ērtāk nekā jebkad agrāk.

Specifikācija:

  Preču zīme: Joyroom Izmērs: 70x15x180 mm Garums: 120 mm Svars: 10 g Pašreizējā: 1,5 A (maks.) Materiāls: ABS Ieeja: zibens


Galvenās iezīmes:

  2in1 struktūra, kas paredzēta iPhone 7/8/X/XS/XS MAX/XR Iespēja uzlādēt un klausīties mūziku vienlaicīgi Neliels svars - viegls un kompakts Droša un uzticama - produktam ir CE sertifikāts Uzlādējiet un klausieties vienlaikus

Šīs daudzfunkcionālās ierīces priekšrocība ir iespēja vienlaikus uzlādēt un klausīties mūziku. Tas nozīmē gandrīz neierobežotu piekļuvi ierīcēm, kuru akumulators drīz izlādēsies. Jums nav jāuztraucas par samazinātu efektivitāti vai aprīkojuma pārkaršanu, ja ir pievienotas divas ierīces. Labu stāvokli un nevainojamu darbību nodrošina ražotājs, kurš ir pieņēmis attiecīgās aizsargierīces un funkcijas.

Izturīgs kabelis

Adaptera kabeļa ārējais korpuss ir izgatavots no elastīga TPE. Šī ir cieta plastmasa, kas ir izturīga pret deformācijām un plaisāšanu. Jūs varat to saliekt tik reižu, cik vēlaties, tas noteikti netiks sabojāts.

Tās interjers ir vienlīdz stingrs. Cinkots kodols uzlabo uzlādes efektivitāti un drošību par 50%. Signāli tiek nosūtīti stabili, un tie ir brīvi no traucējumiem un kavēšanās.

Kompakts un viegls adapteris

Mazais adaptera svars un kompaktais izmērs padara to piemērotu jebkurai somai vai mugursomai, jūs pat varat to nēsāt kabatā! Pēc ierīču pievienošanas jums joprojām būs brīva vieta uz galda vai galda.

Automātiska konfigurācija

Ierīce atbilst jaunākajām iOS programmatūras versijām. Tas atbalsta iOS 10 11 12. Šī produkta lietošana nozīmē augstu drošību un saderību ar viedtālruni.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »