Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- KSC-273 Bluetooth 5.0 Headset & Handsfree Bezvadu Sporta Austiņas / MicroSD Karšu Lasītājs / Baltas Bluetooth austiņas

models: KSC-273
- KSC-273 Bluetooth 5.0 Headset & Handsfree Bezvadu Sporta Austiņas / MicroSD Karšu Lasītājs / Baltas
KSC-273 Bluetooth 5.0 Headset & Handsfree Bezvadu Sporta Austiņas / MicroSD Karšu Lasītājs / Baltas
KSC-273 Bluetooth 5.0 Headset & Handsfree Bezvadu Sporta Austiņas / MicroSD Karšu Lasītājs / Baltas
Cena:

14.40 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 4
Preces ID: 573173
EAN: 6921042111148
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 38

Apraksts: - KSC-273 Bluetooth 5.0 Headset & Handsfree Bezvadu Sporta Austiņas / MicroSD Karšu Lasītājs / Baltas Bluetooth austiņas

  • Preces apraksts
Kaku bezvadu austiņas
Izcils komforts - Ergonomisks kontaktdakšu dizains ar skaļruņiem, kas iestatīti 30 grādu leņķī, precīzi atspoguļo auss ģeometriju un tādējādi padara austiņas to piemērotākas nekā standarta apaļie. Pat pēc dažu stundu lietošanas jūs joprojām varat pilnībā izbaudīt savu iecienīto mūziku bez sāpošām un nogurušām ausīm.Droša galvas saite - izgatavota no elastīgas TPE, kakla saite nodrošina papildu pārliecību, ka nezaudēsiet un nesabojāsit austiņas pat intensīvas satiksmes laikā. Aukla iet gar galvas saiti, tāpēc praktiski nav izredžu, ka tā kaut ko aizķers. Tā vietā, lai uztrauktos par kaitinošajiem kabeļiem, jūs varat pilnībā pievērsties skriešanai, riteņbraukšanai, trenažieru zālei vai vienkārši pastaigas priekam.Tīra skaņa - Austiņu dizains un atbilstošs to skaņas līdzsvars ir devis gaidīto labumu tīras un plašākas skaņas veidā gan zemu, gan augstu toņu gadījumā.Ietilpīgs akumulators - austiņas ir aprīkotas ar akumulatoru ar jaudu 80mAh, kas nozīmē, ka pēc uzlādes tās var nepārtraukti klausīties mūziku līdz 7 stundām. No otras puses, ja vēlaties koncentrēties uz sarunām, jums būs prieks, ka jūsu diskusija var ilgt līdz pat 6 stundām, pirms jums būs jāuzlādē aprīkojums. Turklāt gaidīšanas režīmā piederums var darboties līdz 180 stundām, nepieslēdzot to kontaktligzdai.Iebūvētie magnēti - pateicoties iebūvētajiem magnētiem, neizmantoto aprīkojumu var ērti pakārt pie kakla. Tādā veidā tas vienmēr būs pa rokai, kad vien vēlaties atgriezties pie savām populārākajām dziesmām. Nav nekādu kaitinošu pildījumu kabatās, nesapinies kabelis vai risks pazaudēt piederumu.Bluetooth 5.0 - ar cipariem 5.0 apzīmētas Bluetooth tehnoloģijas izmantošana garantē stabilu signāla pārraidi / uztveršanu, bez nevajadzīga trokšņa un kavēšanās. Turklāt zemāka enerģijas patēriņa dēļ piederuma akumulators ilgst ilgāk, kas ļauj vairāk laika pavadīt, klausoties mūziku vai runājot ar saviem mīļajiem.
Lietotāja rokasgrāmata :
Ieslēgšana: nospiediet 2 sekundes.Izslēgšana: nospiediet 3 sekundes.Atbildēt / pārtraukt klausuli: noklikšķiniet vienreiz.Noraidīt: nospiediet 2 sekundes.Iepriekšējā dziesma: ilgi nospiediet pogu "-".Nākamā dziesma: turiet nospiestu pogu "+".Skaļuma palielināšana / samazināšana: īsi nospiediet pogu "+", īsi nospiediet"-" poga.
Specifikācijas:
MicroSD kartes atskaņošanas atbalstsBluetooth versija: Bluetooth 5.0.Baterijas ietilpība: 80 mAh.Darba laiks: apmēram 6 stundas.Gaidīšanas laiks: 180 stundas.Caurules diametrs: 10 (mm).Skaļruņa pretestība: 16.Jutība: 99 ~ 3 dB / mw (dB).Skaļruņa jauda: 3-5 MW.Kartes slots: maksimāli savietojams ar 32Gb atmiņas karti.Produkta svars: 14,7g.Skaists iepakojums, izcila kvalitāte.Labas kvalitātes materiāli #!
Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »