Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- KeyCraft SC79 Izmēru mainošā Bumba Palielinājās līdz 15cm bērniem no 3+ gadiem Krāsaina Rotaļlietas un spēles bērniem

- KeyCraft SC79 Izmēru mainošā Bumba Palielinājās līdz 15cm bērniem no 3+ gadiem Krāsaina
KeyCraft SC79 Izmēru mainošā Bumba Palielinājās līdz 15cm bērniem no 3+ gadiem Krāsaina
KeyCraft SC79 Izmēru mainošā Bumba Palielinājās līdz 15cm bērniem no 3+ gadiem Krāsaina
Cena:

7.20 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 4
Preces ID: 419236
EAN: 5037832223593
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 331

Apraksts: - KeyCraft SC79 Izmēru mainošā Bumba Palielinājās līdz 15cm bērniem no 3+ gadiem Krāsaina Rotaļlietas un spēles bērniem

  • Preces apraksts

Ražotājs: KeyCraft 

Produkta kods: SC79

Krāsa: Krāsaina

Vecuma ierobežojumi: no 3 gadiem+

Informācija par ražotāju:

Keycraft kompānija tika dibināta 1974. gadā, un to joprojām vada tie paši īpašnieki, kas atspoguļo mūsdienās bezkompromisa klientu apkalpošanas līmeni. KeyCraft sāka kā vairumtirdzniecības uzņēmums, kas izplatīja maza izmēra rotaļlietas lielveikalos, dāvanu veikalos. Uzņēmums tagad ir attīstījies, lai piegādāt produktus globālai klientu bāzei, sākot no tūrisma objektiem līdz lielceļu veikaliem un no individuālā mazumtirgotāja līdz lielo daudzpakāpju organizāciju izplatīšanas centriem.

Īss preces apraksts:

Ļoti izklaidējoša rotaļlieta - lode. Metot bumbu uz augšu, tā sāk palielināties, un kad tā sāk krīst uz leju, tā samazinās un kļūst tādā pašā izmērā, kā bija pirms tā. Šī rotaļlieta var kalpot ne tikai izklaides nolukos, bet arī var palīdzēt bērnam iemācīties atpazīt izmērus, piemēram: bumba ir liela vai maza. Bumba ir izgatavota no dažādām krāsām, tāpēc bērns var iemācīties atpazīt un atšķirt krāsas. Šāda rotaļlieta būs interesanta ne tikai bērnam, bet arī pieaugušajam.

Tehniskie parametri:

    Korpusa Materiāls: plastmasa Izmērs: Palielinājās līdz 15cm Krāsojums (virsma): Eko droša krāsa un lakas bērniem Sertifikācija: Visas Eiropas Zonu drošības sertifikācijas

Īpašības:

    Izgatavots un kvalitatīva materiāla un nokrāsots ar drošām un nekaitīgām krāsvielām Šī rotaļlieta attīsta roku un pirkstu motoriku un taustes sajūtu Ieteicams lietot no 3 gadiem+.

Iepakojums satur:

    1gab. bumbiņa.

Iepakots Oriģinālajā ražotāja blistera iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »