Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- KeyCraft WD200 Eko koka rotaļlieta nospiežot sāk kustēties bērniem no 3 gadiem + 11cm Zaļa Rotaļlietas un spēles bērniem

- KeyCraft WD200 Eko koka rotaļlieta nospiežot sāk kustēties bērniem no 3 gadiem + 11cm Zaļa
KeyCraft WD200 Eko koka rotaļlieta nospiežot sāk kustēties bērniem no 3 gadiem + 11cm Zaļa
Cena:

5.80 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 2
Preces ID: 419399
EAN: 4752128035353
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 557

Apraksts: - KeyCraft WD200 Eko koka rotaļlieta nospiežot sāk kustēties bērniem no 3 gadiem + 11cm Zaļa Rotaļlietas un spēles bērniem

  • Preces apraksts

Ražotājs: KeyCraft 

Produkta kods: WD200/GE

Krāsa: Zaļa

Informācija par ražotāju:

Keycraft kompānija tika dibināta 1974. gadā, un to joprojām vada tie paši īpašnieki, kas atspoguļo mūsdienās bezkompromisa klientu apkalpošanas līmeni. KeyCraft sāka kā vairumtirdzniecības uzņēmums, kas izplatīja maza izmēra rotaļlietas lielveikalos, dāvanu veikalos. Uzņēmums tagad ir attīstījies, lai piegādāt produktus globālai klientu bāzei, sākot no tūrisma objektiem līdz lielceļu veikaliem un no individuālā mazumtirgotāja līdz lielo daudzpakāpju organizāciju izplatīšanas centriem.

Īss preces apraksts:

Eko Koka materiāla bērnu maza izmēra rotaļlieta. Nospiežot zem pamata, dzīvnieciņš sāk kustēties, tas ir ļoti jautri un smieklīgi, ka bērnam neapniks speizt un likt dzīvnieciņam kustēties bez apstājas. Var izmantot gan spēlē, gan kā dekoratīvais elements, bet kāds var būt arī kolekcionē dažādā interpretācijā kādu no dzīvnieciņiem, tad šīs draugs būs vēl viens eksemplārs kolekcijā. Ļoti maza izmēra rotaļlieta, tāpēc to var ņemt sev līdzi, kurp bērns nedotos. Piemērots gan meitenēm, gan zēniem. Ieteicams lietot bērniem no 3 gadiem.

Tehniskie parametri:

    Ārējie izmēri: 11cm Materiāls: koks Krāsojums (virsma): Eko droša krāsa un lakas bērniem Sertifikācija: FSC®-certification (FSC-C 138595)

Īpašības:

    Izgatavots un kvalitatīva koka materiāla un nokrāsots ar drošām un nekaitīgām krāsvielām Attīsta bērna loģisko domāšanu, kā arī attīsta prikstiņu motoriku Interesanta un jautra un ļoti smieklīga rotaļlieta Ieteicams lietot bērniem no 3 gadiem +.

Iepakojums satur:

    1gab. mazs dzīvnieciņš.

Iepakots Oriģinālajā ražotāja blistera iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »