Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- Movino Classic Ergo+ Metāla Rāmja Bērnu Balansa Ritenis ar EVA 12'' riteņiem 30kg maks Trīkzils

- Movino Classic Ergo+ Metāla Rāmja Bērnu Balansa Ritenis ar EVA 12'' riteņiem 30kg maks Trīkzils
Movino Classic Ergo+ Metāla Rāmja Bērnu Balansa Ritenis ar EVA 12'' riteņiem 30kg maks Trīkzils
Movino Classic Ergo+ Metāla Rāmja Bērnu Balansa Ritenis ar EVA 12'' riteņiem 30kg maks Trīkzils
Movino Classic Ergo+ Metāla Rāmja Bērnu Balansa Ritenis ar EVA 12'' riteņiem 30kg maks Trīkzils
Movino Classic Ergo+ Metāla Rāmja Bērnu Balansa Ritenis ar EVA 12'' riteņiem 30kg maks Trīkzils
Movino Classic Ergo+ Metāla Rāmja Bērnu Balansa Ritenis ar EVA 12'' riteņiem 30kg maks Trīkzils
Movino Classic Ergo+ Metāla Rāmja Bērnu Balansa Ritenis ar EVA 12'' riteņiem 30kg maks Trīkzils
Cena:

33.90 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 4
Preces ID: 572407
EAN: 5907747659049
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 545

Apraksts: - Movino Classic Ergo+ Metāla Rāmja Bērnu Balansa Ritenis ar EVA 12'' riteņiem 30kg maks Trīkzils

 • Preces apraksts

Ražotājs: Movino 

Produkta kods: CB-WB-01-SB

Krāsa: Trīkzils

Vecuma ierobežojumi: no 2 gadiem +

Materiāli: Metāls, EVA putas, Plastmasa, PU eko-āda

Informācija par ražotāju:

Movino ir sertificēts Eiropas zīmols, kas specializējas bērnu un sporta preču ražošanā. Visi Movino produkti ir izstrādāti Eiropas laboratorijā, izturējuši reālus testus, kuriem ir visi drošības sertifikāti. Izvēloties Movino, jūs varat būt pārliecināts, ka pērkat drošus un neatkarīgu starptautisku sertifikācijas iestāžu pārbaudītus produktus. Mēs pastāvīgi pilnveidojam, attīstām un ieviešam mūsdienīgus risinājumus. Viss jūsu ērtībām un drošībai.

Īss preces apraksts:

Šis skrejritenis ir paredzēts pašiem mazākajiem. Movino, šis ir pirmais balansa velosipēds!

Brīdinājums: Obligāti izmantot personīgas drošības piederumus. Neizmantot noslogotās satiksmes vietās. Lietot piesardzīgi, jo ir nepieciešamas iemaņas, lai izvairītos no kritieniem vai sadursmēm, kas varētu izraisīt lietotāja vai citu pasažieru ievainojumus.

Specifikācija un riteņa izmēri:

  Zīmols: Movino Medelis: Classic Rāmis: Metāla WRiteņu izmērs: 12 collas Riepas: EVA putas Velosipēda netto svars: 2.60 kg MMaksimāli pieļaujamais svars: 30 kg Bremzes: nav

Movino Classic mācību velosipēds. Atklājiet priekšrocības:
Droši. Movino Classic atbilst visām stingrā EN71 drošības standarta prasībām attiecībā uz bērniem paredzētajiem izstrādājumiem.

Gaisma. Tikai 2,60 kg smagais Movino Classic ir viens no vieglākajiem tērauda velosipēdu modeļiem.

Tas aug kopā ar bērnu. Klasiskais modelis, pateicoties ļoti lielajam seglu regulēšanas diapazonam no 32 cm līdz 45 cm, ir piemērots gan divus gadus vecam, gan četrus gadus vecam bērnam.

Firmas. Velosipēds Classic ir Polijas zīmola Movino produkts, kuram jau ir uzticējušies daudzi vecāki.
Kāpēc izvēlēties Movino Classic līdzsvara velosipēdu?
Toddler, kurš vēl nav gatavs braukt ar pedāļa velosipēdu, viegli sāks mācīties uz līdzsvara velosipēda. Velosipēds bez pedāļiem iemācīs balansēt un ļaus iegūt ķermeņa līdzsvarošanas prasmes, kas nepieciešamas, iemācoties braukt ar velosipēdu ar pedāļiem.

Movino Classic velosipēds ir lieliski piemērots mācībām. Tam ir saliekts rāmis ar zemu slīpumu, kas mazajiem atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu. Būtiskas ir fiziskās aktivitātes un vingrinājumi jau no agras bērnības. Vai zinājāt, ka bērns, kurš brauc ar līdzsvara riteni, attīstās ne tikai fiziski, bet arī garīgi? Braucot ar apvidus velosipēdu, jāiesaista abas smadzeņu puslodes. Tāpēc jau no mazotnes ir vērts sākt piedzīvojumu ar velosipēdu.

Kuru Movino līdzsvara velosipēdu vajadzētu izvēlēties?


Klasiskais modelis nav vienīgais Movino līdzsvara velosipēda modelis. Vai neesat pārliecināts, kurš velosipēds no mūsu plašā līdzsvarošanas velosipēdu klāsta būs labākais jūsu bērnam? Vai Classic būs īstais? Pārbaudiet, kā pareizi izvēlēties līdzsvara velosipēdu:
EVA putu riteņi vai sūknētie riteņi? Klasiskais modelis ir aprīkots ar īpaši vieglām EVA riepām. EVA materiāla lielā priekšrocība ir tā augsta izturība un izturība pret caurduršanu. Putuplasta riteņiem nav iekšējās caurules, tāpēc tiem nav nepieciešama sūknēšana. Tie ir pilnīgi bez apkopes. Ja meklējat velosipēdu ar lielisku amortizāciju, kas labi darbosies laukā - izvēlieties modeli ar pneimatiskajiem riteņiem. Tomēr atcerieties, ka sūknētie riteņi ir daudz smagāki nekā putuplasta riteņi.


Vai ir nepieciešama pagrieziena bloķēšana? Mūsu līdzsvara velosipēdiem nav stūres bloķētāja. Kāpēc? Pirmkārt, drošības apsvērumu dēļ. Kritiena gadījumā stūre bez bloķēšanas salocīsies zem bērna svara. Stūre ar slēdzeni nesalocīsies, bet izcelsies no velosipēda, kas var radīt risku mazuļa veselībai un drošībai. Otrkārt: velosipēds bez blokādes dod lielāku manevrēšanas spēju, kas palielina brauciena vienmērīgumu. Tas, ka nav stūres leņķa ierobežojuma, ļauj ātrāk un vieglāk pāriet uz pedāļa velosipēda posmu.


Balansa velosipēds ar vai bez bremzes? Mums, pieaugušajiem, šķiet, ka velosipēda bremzēšana ir būtiska. Tas nav gadījumā ar līdzsvara velosipēdu. Braukšana ar līdzsvara velosipēdu ietver grūšanu no zemes ar kājām. Tātad kājas tiek izmantotas arī bremzēšanai! Sākumā bremzes nav vajadzīgas. Tā kā Classic modelis ir paredzēts iesācējiem braucējiem, mēs nolēmām to neapgādāt ar bremzēm.
Kas ir vērts apsvērt, izvēloties velosipēdu?


Drošība ir pirmajā vietā. Vai zinājāt, ka pirms Movino Classic līdzsvara velosipēda piegādes jums tiek veiktas ļoti stingras pārbaudes un pārbaudes? Tas viss, lai jūsu bērns saņemtu pārbaudītu, drošu un drošu produktu. Movino Classic līdzsvara velosipēds atbilst visām Eiropas standarta EN71 prasībām, ko apstiprina neatkarīgas starptautiskas sertifikācijas iestādes sertifikāts.

Viegls svars ir būtisks. Ļoti viegla Movino Classic velosipēda konstrukcija un riteņi, kas izgatavoti no īpaši vieglām EVA putām, nozīmē, ka tas sver tikai 2,60 kg. Izvēloties līdzsvara velosipēdu, atcerieties, ka velosipēda svars nedrīkst pārsniegt 30% no bērna svara. Pateicoties Classic modeļa mazajam svaram, pat mazie brauc ar to viegli un patīkami. Mazais velosipēda svars ir ērts arī vecākiem, kuri var viegli pārvietot transportlīdzekli, kad bērnam ir garlaicīgi braukt.

Pareiza fit - svarīga lieta. Movino Classic velosipēdam ir regulējams sēdekļa augstums, kas svārstās no 32 cm līdz 45 cm. Pateicoties tam, tas ilgi kalpos jūsu bērnam. Izvēloties līdzsvara velosipēdu, pārbaudiet ne tikai seglu regulēšanas diapazonu, bet arī stūres regulēšanas iespēju un attālumu starp stūri un segliem. Ja attālums starp stūri un segliem ir pārāk liels, bērns to nevar sasniegt. Classic velosipēdā stūre atrodas tikai 30 cm attālumā no segliem, padarot šo modeli par ideālu dāvanu jaunākajiem velosipēdistiem.

Iepakots Oriģinālajā ražotāja iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »