Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- Oops Forest Koka attīstoša rotaļlieta bērniem no 12m+ Iepak. izm. 16x3.4x11cm Zaļa 16007.11 Rotaļlietas un spēles bērniem

- Oops Forest Koka attīstoša rotaļlieta bērniem no 12m+ Iepak. izm. 16x3.4x11cm Zaļa 16007.11
Oops Forest Koka attīstoša rotaļlieta bērniem no 12m+ Iepak. izm. 16x3.4x11cm Zaļa 16007.11
Cena:

9.20 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 2
Preces ID: 395164
EAN: 8033576717104
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 353

Apraksts: - Oops Forest Koka attīstoša rotaļlieta bērniem no 12m+ Iepak. izm. 16x3.4x11cm Zaļa 16007.11 Rotaļlietas un spēles bērniem

  • Preces apraksts

Ražotājs: Oops (Šveice)

Produkta kods: 16007.11

Krāsa: Multi - Krāsu

Vecuma ierobežojumi: no 12 + mēnešu vecuma

Informācija par ražotāju:

"Oops" ir - Šveices kompānija kura izstrādā fantastiskus produktus bērniem, kuri ražoti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem un atblst visām bērnu preču eiropas sertifikācijām. Šo produktu izstrādē ir pielietots vairāku tekstūru audumu salikums un jaunākās paaudzes šūšanas tehnoloģijas. Oops dizains ir veidots no spilgtām krāsām un īpaši košiem un bērnam patīkamiem zīmējumiem. Sākot no pašu mazāko bērnu izklaides līdz rotaļīgiem un noderīgiem aksesuāriem jau lielākiem bērniem, no tekstilmateriāliem līdz guļamistabas piederumiem. Oops jaunākās koncepcijas harmoniski saskan ar bērna pasaules vienkāršajām vajadzībām un iztēli, radot prieku un oriģinalitāti katrā sīkumā. Spilgtās meža krāsās vai skaistos jautras pilsētas toņos - Oops dod bērniem maģisku divu dažādu pasaulju sapratni, kas veidota ar sapratni un radīta bernu attīstībai.

Oops pievērš ļoti lielu uzmanību tam, cik svarīga ir maziem bērniem drošība. Materiāli, krāsas, formas - tam visam ir pievērsta uzmanība. Oops ļoti rūpīgi kontrolē ražošanas procesus. Visas produktu  līnijas ir izstrādātas koncepcijā ar labākajām globāli atzītajām laboratorijām, lai radītu visaugstākās kvalitātes produktus, kas ir un top arvien drošāki pat zīdaiņiem. Sertifikāti produktiem, kas iegūti dažādās pasaules valstīs, ir vislabākais šīs kvalitātes apliecinājums.

Īss preces apraksts:

Oops 16007.11 - Ļoti koša un jautra dizaina bērnu puzla. Pateicoties novatoriskajiem izstrādājumiem, Oops® nodrošina saviem produktiem īpašu kvalitātes izpildījumu un drošu pielietojamību. Koka bloki, kurus ir nepieciešams salikt pareizā secībā, lai rezultātā parādītos dzīvnieks. Blokos ir iebūvēti magnēti, kas ļauj blokus turēt kopā un neizjukt. Izgatavoti no īpaši kvalitatīva un ekoloģiska koka materiāla un bērnam nekaitīgām un sertificētam krāsvielām. Šī rotaļlieta attīsta roku un pirkstu motoriku un loģisko domāšanu, kā arī palīdzēs bērnam atpazīt dzīvniekus. Šī rotaļlieta derēs katram bērnam, gan zēniem, gan meitenēm.

    Ārējie izmēri: 16x3.4x11cm Materiāls: 97% MDF,3% Magnet

Īpašības:

    Izgatavots un kvalitatīva koka materiāla un nokrāsots ar drošām un nekaitīgām krāsvielām. Šī rotaļlieta attīsta roku un pirkstu motoriku un loģisko domāšanu, kā arī palīdzēs bērnam atpazīt dzīvniekus. Liela izmēra detaļas, bez mazām detaļām, kas ir droši pat mazuļiem, tomēr ieteicams lietot no 12 mēnešiem.

Iepakojums satur:

    4gab. puzlas bloki.

Iepakots ražotāja caurspīdīgā politelēna iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »