Strādājam priekš Jums jau 25 gadus!

- Oops Peacock Mīksta attīstoša rotaļlieta ar melodiju bērniem no 0m+ 19.3x21x7cm Krāsaina 12002.14 Attīstošās rotaļlietas

- Oops Peacock Mīksta attīstoša rotaļlieta ar melodiju bērniem no 0m+ 19.3x21x7cm Krāsaina 12002.14
Oops Peacock Mīksta attīstoša rotaļlieta ar melodiju bērniem no 0m+ 19.3x21x7cm Krāsaina 12002.14
Oops Peacock Mīksta attīstoša rotaļlieta ar melodiju bērniem no 0m+ 19.3x21x7cm Krāsaina 12002.14
Cena:

11.60 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 1
Preces ID: 395481
EAN: 8033576717012
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 716

Apraksts: - Oops Peacock Mīksta attīstoša rotaļlieta ar melodiju bērniem no 0m+ 19.3x21x7cm Krāsaina 12002.14 Attīstošās rotaļlietas

  • Preces apraksts

Ražotājs: Oops (Šveice)

Produkta kods: 12002.14

Krāsa: Multi - Krāsu

Vecuma ierobežojumi: no 0 + mēnešu vecuma

Informācija par ražotāju:

"Oops" ir - Šveices kompānija kura izstrādā fantastiskus produktus bērniem, kuri ražoti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem un atblst visām bērnu preču eiropas sertifikācijām. Šo produktu izstrādē ir pielietots vairāku tekstūru audumu salikums un jaunākās paaudzes šūšanas tehnoloģijas. Oops dizains ir veidots no spilgtām krāsām un īpaši košiem un bērnam patīkamiem zīmējumiem. Sākot no pašu mazāko bērnu izklaides līdz rotaļīgiem un noderīgiem aksesuāriem jau lielākiem bērniem, no tekstilmateriāliem līdz guļamistabas piederumiem. Oops jaunākās koncepcijas harmoniski saskan ar bērna pasaules vienkāršajām vajadzībām un iztēli, radot prieku un oriģinalitāti katrā sīkumā. Spilgtās meža krāsās vai skaistos jautras pilsētas toņos - Oops dod bērniem maģisku divu dažādu pasaulju sapratni, kas veidota ar sapratni un radīta bernu attīstībai.

Oops pievērš ļoti lielu uzmanību tam, cik svarīga ir maziem bērniem drošība. Materiāli, krāsas, formas - tam visam ir pievērsta uzmanība. Oops ļoti rūpīgi kontrolē ražošanas procesus. Visas produktu  līnijas ir izstrādātas koncepcijā ar labākajām globāli atzītajām laboratorijām, lai radītu visaugstākās kvalitātes produktus, kas ir un top arvien drošāki pat zīdaiņiem. Sertifikāti produktiem, kas iegūti dažādās pasaules valstīs, ir vislabākais šīs kvalitātes apliecinājums.

Īss preces apraksts:

Oops 12002.14 - Koša un mīksta auduma rotaļlieta ar melodiju. Rotaļlietai nav nepieciešamas baterijas, jo tajā ir iešūts mehānisms, kas ļauj skanēt melodijai. Maigā melodija ļaus bērnam koncentrēt uzmnību uz rotaļlieti, kā arī to var izmantot kā palīgu, lai bērns varētu ātri aizmigt, pateicoties melodijai. Viegli piesienas ar speciāli iestrādātiem stirķīšiem gan pie ratiņiem, gan pie bērna gultiņas. Ar rotaļlietu var vienkārši spēlēties, turot rociņās, bērns varēs pataustīt materiālu, kas arī ietekmē uz bērna attīstību. Šī rotaļlieta ir paredzēta gan meitenēm, gan zēniem.

    Ārējie izmēri: 19.3x21x7cm Materiāls: 95% polyester, 5% plastic

Īpašības:

    Izgatavota no mīksta sertificēta materiāla, ar iebūvētu melodijas mehānisku Ir iespēja piestiprināt pie gultiņas vai pie ratiņiem, pateicoties piešūtiem stiķīšiem Lai saktu spēlēt melodija, ir nepieciešams vienkārši pavilkt aiz astītes Labs palīgs, lai nomerināt bērnu vai palīdzēt viņam aizmigt, pateicoties melodijai Ieteicams lietot bērniem no 0 mēnešiem.

Iepakojums satur:

    1gab. piekarināms mīksts grabulis.

Iepakots ražotāja caurspīdīgā politelēna iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »