Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- Oops Peacock Piekaramā mīksta rotaļlieta-grabulis bērniem no 0m+ 38x4x12cm Krāsaina 18002.14 Koka Konstruēšans Blok

- Oops Peacock Piekaramā mīksta rotaļlieta-grabulis bērniem no 0m+ 38x4x12cm Krāsaina 18002.14
Oops Peacock Piekaramā mīksta rotaļlieta-grabulis bērniem no 0m+ 38x4x12cm Krāsaina 18002.14
Oops Peacock Piekaramā mīksta rotaļlieta-grabulis bērniem no 0m+ 38x4x12cm Krāsaina 18002.14
Cena:

9.70 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 3
Preces ID: 395450
EAN: 8033576716916
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 288

Apraksts: - Oops Peacock Piekaramā mīksta rotaļlieta-grabulis bērniem no 0m+ 38x4x12cm Krāsaina 18002.14 Koka Konstruēšans Blok

  • Preces apraksts

Ražotājs: Oops (Šveice)

Produkta kods: 18002.14

Krāsa: Multi - Krāsu

Vecuma ierobežojumi: no 0 + mēnešu vecuma

Informācija par ražotāju:

"Oops" ir - Šveices kompānija kura izstrādā fantastiskus produktus bērniem, kuri ražoti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem un atblst visām bērnu preču eiropas sertifikācijām. Šo produktu izstrādē ir pielietots vairāku tekstūru audumu salikums un jaunākās paaudzes šūšanas tehnoloģijas. Oops dizains ir veidots no spilgtām krāsām un īpaši košiem un bērnam patīkamiem zīmējumiem. Sākot no pašu mazāko bērnu izklaides līdz rotaļīgiem un noderīgiem aksesuāriem jau lielākiem bērniem, no tekstilmateriāliem līdz guļamistabas piederumiem. Oops jaunākās koncepcijas harmoniski saskan ar bērna pasaules vienkāršajām vajadzībām un iztēli, radot prieku un oriģinalitāti katrā sīkumā. Spilgtās meža krāsās vai skaistos jautras pilsētas toņos - Oops dod bērniem maģisku divu dažādu pasaulju sapratni, kas veidota ar sapratni un radīta bernu attīstībai.

Oops pievērš ļoti lielu uzmanību tam, cik svarīga ir maziem bērniem drošība. Materiāli, krāsas, formas - tam visam ir pievērsta uzmanība. Oops ļoti rūpīgi kontrolē ražošanas procesus. Visas produktu  līnijas ir izstrādātas koncepcijā ar labākajām globāli atzītajām laboratorijām, lai radītu visaugstākās kvalitātes produktus, kas ir un top arvien drošāki pat zīdaiņiem. Sertifikāti produktiem, kas iegūti dažādās pasaules valstīs, ir vislabākais šīs kvalitātes apliecinājums.

Īss preces apraksts:

Oops 18002.14 - Mīksta auduma un pavisam nekaitīga plastika rotaļlieta-grabulis. Maigā skaudīga skaņa mudinās bērnu kustēt rokas, palielinot ķermeņa kustības. Viegli piestiprināms ar speciāli iestrādāto stiprinājumu gan pie ratiņiem, gan pie bērna gultiņas. Ar rotaļlietu var vienkārši spēlēties, turot rociņās, bērns varēs pataustīt materiālu, kas arī ietekmē uz bērna attīstību. Šī rotaļlieta ir paredzēta gan meitenēm, gan zēniem.

    Ārējie izmēri: 38x4x12cm Materiāls: 95% polyester, 5% plastic

Īpašības:

    Izgatavota no mīksta sertificēta materiāla, iekšā iešūts plastmasas cilindrs, kas arī dod iespēju izdot skaņas Ir iespēja piestiprināt pie gultiņas vai pie ratiņiem, pateicoties iestrādātam stiprinājumam Var mazgāt veļasmašīnā Ieteicams lietot bērniem no 0 mēnešiem.

Iepakojums satur:

    1gab. piekarināms mīksts grabulis.

Iepakots ražotāja caurspīdīgā politelēna iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »