Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- Oops Pic Piekaramā rotaļlieta-grabulis ar riņķiem bērniem no 0m+ 19x5.5x12cm Krāsaina 11010.24 Koka Konstruēšans Blok

- Oops Pic Piekaramā rotaļlieta-grabulis ar riņķiem bērniem no 0m+ 19x5.5x12cm Krāsaina 11010.24
Oops Pic Piekaramā rotaļlieta-grabulis ar riņķiem bērniem no 0m+ 19x5.5x12cm Krāsaina 11010.24
Cena:

9.20 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 3
Preces ID: 395452
EAN: 8033576716855
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 292

Apraksts: - Oops Pic Piekaramā rotaļlieta-grabulis ar riņķiem bērniem no 0m+ 19x5.5x12cm Krāsaina 11010.24 Koka Konstruēšans Blok

  • Preces apraksts

Ražotājs: Oops (Šveice)

Produkta kods: 11010.24

Krāsa: Multi - Krāsu

Vecuma ierobežojumi: no 0 + mēnešu vecuma

Informācija par ražotāju:

"Oops" ir - Šveices kompānija kura izstrādā fantastiskus produktus bērniem, kuri ražoti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem un atblst visām bērnu preču eiropas sertifikācijām. Šo produktu izstrādē ir pielietots vairāku tekstūru audumu salikums un jaunākās paaudzes šūšanas tehnoloģijas. Oops dizains ir veidots no spilgtām krāsām un īpaši košiem un bērnam patīkamiem zīmējumiem. Sākot no pašu mazāko bērnu izklaides līdz rotaļīgiem un noderīgiem aksesuāriem jau lielākiem bērniem, no tekstilmateriāliem līdz guļamistabas piederumiem. Oops jaunākās koncepcijas harmoniski saskan ar bērna pasaules vienkāršajām vajadzībām un iztēli, radot prieku un oriģinalitāti katrā sīkumā. Spilgtās meža krāsās vai skaistos jautras pilsētas toņos - Oops dod bērniem maģisku divu dažādu pasaulju sapratni, kas veidota ar sapratni un radīta bernu attīstībai.

Oops pievērš ļoti lielu uzmanību tam, cik svarīga ir maziem bērniem drošība. Materiāli, krāsas, formas - tam visam ir pievērsta uzmanība. Oops ļoti rūpīgi kontrolē ražošanas procesus. Visas produktu  līnijas ir izstrādātas koncepcijā ar labākajām globāli atzītajām laboratorijām, lai radītu visaugstākās kvalitātes produktus, kas ir un top arvien drošāki pat zīdaiņiem. Sertifikāti produktiem, kas iegūti dažādās pasaules valstīs, ir vislabākais šīs kvalitātes apliecinājums.

Īss preces apraksts:

Oops 11010.24 - Rotaļlieta-grabulis, kas izgatavots no 2 materialu veidiem, no mīksta auduma un no plastmas, kas ir pavisam nekaitīga mazam bērnam, jo piemērota tieši mazo bērnu lietošanai. Skaņa mudinās bērnu kustēt rokas, palielinot ķermeņa kustības. Viegli piestiprināms ar speciāli iestrādāto stiprinājumu gan pie ratiņiem, gan pie bērna gultiņas. Ar rotaļlietu var vienkārši spēlēties, turot rociņās, bērns varēs pataustīt riņķus, kas arī ietekmē uz bērna attīstību. Šī rotaļlieta ir paredzēta gan meitenēm, gan zēniem.

    Ārējie izmēri: 19x5.5x12cm Materiāls: 75% polyester, 25% plastic

Īpašības:

    Izgatavota no sertificēta materiāla, ar istrādātiem plastmasas riņķīšiem, pirkstiņu motorikas attīstībai Ir iespēja piestiprināt pie gultiņas vai pie ratiņiem, pateicoties iestrādātam stiprinājumam Palīdz attīstīt ķermeņa spēku kustības laikā Ieteicams lietot bērniem no 0 mēnešiem.

Iepakojums satur:

    1gab. piekarināms grabulis.

Iepakots ražotāja caurspīdīgā politelēna iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »