Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- Oops Turtle Kustīga un vibrējoša attīstoša rotaļlieta bērniem no 0m+ 14x14x7cm Krāsaina 13001.23 Attīstošās rotaļlietas

- Oops Turtle Kustīga un vibrējoša attīstoša rotaļlieta bērniem no 0m+ 14x14x7cm Krāsaina 13001.23
Oops Turtle Kustīga un vibrējoša attīstoša rotaļlieta bērniem no 0m+ 14x14x7cm Krāsaina 13001.23
Oops Turtle Kustīga un vibrējoša attīstoša rotaļlieta bērniem no 0m+ 14x14x7cm Krāsaina 13001.23
ID: 395462
Ir noliktavā
Nav noliktavā

Apraksts: - Oops Turtle Kustīga un vibrējoša attīstoša rotaļlieta bērniem no 0m+ 14x14x7cm Krāsaina 13001.23 Attīstošās rotaļlietas

  • Preces apraksts

Ražotājs: Oops (Šveice)

Produkta kods: 13001.23

Krāsa: Multi - Krāsu

Vecuma ierobežojumi: no 0 + mēnešu vecuma

Informācija par ražotāju:

"Oops" ir - Šveices kompānija kura izstrādā fantastiskus produktus bērniem, kuri ražoti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem un atblst visām bērnu preču eiropas sertifikācijām. Šo produktu izstrādē ir pielietots vairāku tekstūru audumu salikums un jaunākās paaudzes šūšanas tehnoloģijas. Oops dizains ir veidots no spilgtām krāsām un īpaši košiem un bērnam patīkamiem zīmējumiem. Sākot no pašu mazāko bērnu izklaides līdz rotaļīgiem un noderīgiem aksesuāriem jau lielākiem bērniem, no tekstilmateriāliem līdz guļamistabas piederumiem. Oops jaunākās koncepcijas harmoniski saskan ar bērna pasaules vienkāršajām vajadzībām un iztēli, radot prieku un oriģinalitāti katrā sīkumā. Spilgtās meža krāsās vai skaistos jautras pilsētas toņos - Oops dod bērniem maģisku divu dažādu pasaulju sapratni, kas veidota ar sapratni un radīta bernu attīstībai.

Oops pievērš ļoti lielu uzmanību tam, cik svarīga ir maziem bērniem drošība. Materiāli, krāsas, formas - tam visam ir pievērsta uzmanība. Oops ļoti rūpīgi kontrolē ražošanas procesus. Visas produktu  līnijas ir izstrādātas koncepcijā ar labākajām globāli atzītajām laboratorijām, lai radītu visaugstākās kvalitātes produktus, kas ir un top arvien drošāki pat zīdaiņiem. Sertifikāti produktiem, kas iegūti dažādās pasaules valstīs, ir vislabākais šīs kvalitātes apliecinājums.

Īss preces apraksts:

Oops 13001.23 - Koša un mīksta auduma rotaļlieta ar vibrāciju. Lai tā sāktu vibrēt, nepieciešams tikai pavilkt aiz astes. Ja rotaļlietu novietot uz grīdas, tad vibrācijas laikā tā sāks kustēties pa grīdu, bet bērns var viņu arī turēt rociņās, viņš sajūs maigu vibrāciju. Tā ir izveidota no vairākiem materialiem un tika pieletotas dažādas materiāla tekstūras, tāpēc bērns pieskaroties pie rotaļlietas, varēs sajūst un atšķirt vienu materiālu, no cita. Jebkuram bērnam būs ļoti interesanti un aizraujoši spēlēties ar tādu rotaļlieti. Paredzēta gan meitenēm, gan zēniem.

    Izmēri: 14x14x7cm Materiāls: 95% polyester, 5% plastic

Īpašības:

    Izgatavota no mīksta sertificēta materiāla (pielietotas dažādas tekstūras) Labs interjera elements, mīļākā rotaļlieta bērnam Rotaļlieta vibrē, vajag tikai pavilkt aiz astes Ieteicams lietot bērniem no 0 mēnešiem.

Iepakojums satur:

    1gab. mīksta vibrējoša rotaļlieta.

Iepakots ražotāja caurspīdīgā politelēna iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »