Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- Riff T500 IPS Touch Alumīnija Sporta Smart Pulkstenis ar Pulsometru un Asins spiediena mērītāju Melns Maciņi / Somiņa

- Riff T500 IPS Touch Alumīnija Sporta Smart Pulkstenis ar Pulsometru un Asins spiediena mērītāju Melns
Riff T500 IPS Touch Alumīnija Sporta Smart Pulkstenis ar Pulsometru un Asins spiediena mērītāju Melns
Riff T500 IPS Touch Alumīnija Sporta Smart Pulkstenis ar Pulsometru un Asins spiediena mērītāju Melns
Riff T500 IPS Touch Alumīnija Sporta Smart Pulkstenis ar Pulsometru un Asins spiediena mērītāju Melns
Riff T500 IPS Touch Alumīnija Sporta Smart Pulkstenis ar Pulsometru un Asins spiediena mērītāju Melns
Riff T500 IPS Touch Alumīnija Sporta Smart Pulkstenis ar Pulsometru un Asins spiediena mērītāju Melns
Cena:

26.90 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 4
Preces ID: 574447
EAN: 4752219006828
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 150

Apraksts: - Riff T500 IPS Touch Alumīnija Sporta Smart Pulkstenis ar Pulsometru un Asins spiediena mērītāju Melns Maciņi / Somiņa

  • Preces apraksts

Ražotājs: Riff

Produkta kods: T500-BK

Krāsa: Black

Par šo vienumu
【Jauns, uzlabots spilgts un dzidrs displejs】 Šis jaunais uzlabotais viedpulksteņa personalizētais interaktīvais interfeiss ar 1,4 collu pilnu skārienekrānu un TFT-LCD skaidru displeju var viegli piesaistīt jūsu acis un sekot jūsu sirdij. Spēcīgs un izturīgs 2,5D stikls padara jūsu viedo pulksteni daudz izturīgāks pret skrāpējumiem. To ir viegli darboties, tas ir vienmērīgs un atsaucīgs.
【Jūsu tuvais sporta partneris】 Savienojumā ar GPS mūsu viedais pulkstenis detalizēti reģistrē jūsu ikdienas darbības, tostarp soļus, attālumu, sadedzinātās kalorijas, nobraukumu, treniņa ilgumu, sirdsdarbības ātrumu, miegu un daudz ko citu. Tas atbalsta ne tikai šos sporta veidus, piemēram, skriešanu, staigāšanu, riteņbraukšanu, izlaišanu, badmintonu, basketbolu un futbolu. Un tas atbalsta vēdera elpošanas vingrinājumus.
【24/7 pulsometrs un miega monitors】 Mūsu FirYawee fitnesa izsekošanas pulksteni var izmantot kā reāllaika monitoru, lai reģistrētu sirdsdarbības ātrumu un noteiktu miega kvalitāti 24 stundas diennaktī, precīzi ierakstot dziļā miega un vieglā miega laiku uz vienu nakti un atgādinot, ka jāpielāgo miega ieradumi. Visi šie dati palīdzēs jums dzīvot veselīgāk.
【Uzturiet savienojumu ar savu dienu】 Paziņojumi par zvanu un ziņojumu un nevar piezvanīt vai atbildēt uz ziņojumu. Saņemiet un lasiet īsziņas un SNS paziņojumus tieši savā fitnesa izsekotājā (ieskaitot SMS, Facebook, Whatsapp, Twitter, Instagram, Facebook Messenger, LinkedIn un daudz ko citu). Vienmēr paliek zināt. Nekad nepalaidiet garām zvanu un ziņojumu.
【Regulāra lietošana 7 dienu akumulatora darbības laiks un plaša saderība Mūsu lietotne ir saderīga ar Android 5.1 vai iOS 8.0 vai jaunāku un Bluetooth 4.0 vai jaunāku versiju, un to var izmantot tikai viedtālruņos. Tā nav piemērota planšetdatoriem vai klēpjdatoriem.
Vairāku sporta veidu savienojums ar GPS
Dziesmas Multi vingrinājumi, piemēram, staigāšana, skriešana, riteņbraukšana, izlaišana, badmintons, basketbols, futbols. Pieslēdzoties tālruņa GPS, jūs varat redzēt arī tempu, attālumu un sadedzinātās kalorijas fiziskās slodzes laikā un treniņa maršruta karti.

Visas dienas aktivitāšu izsekotājs
Sekojiet soļiem visu dienu un nodrošiniet kalorijas, sirdsdarbības ātrumu, tempu, attālumu un ilguma laiku. Fitnesa izsekotāja savienošana pārī ar APP uzlabo treniņu efektivitāti. Sporta pulkstenis izseko jūsu pilna laika aktivitātes, piemēram, nobraukto attālumu, soļus, sadedzinātās kalorijas.

Sirdsdarbības mērītājs ar 24 stundām
Viedais pulkstenis ir iebūvēts PPG fotoelektriskās uzraudzības tehnoloģijā, lai reāllaikā uzraudzītu jūsu sirdsdarbības ātrumu, un, izmantojot lietotni Da Fit, jūs varat apskatīt sirdsdarbības dinamikas līknes diagrammu.

Miega uzraudzība
Pulkstenis jāvalkā tikai gulēšanas laikā, tas nav jāiestata pulkstenī, detalizētu miega pārskatu varat redzēt tieši APP. Pierakstiet dziļā miega ilgumu, vieglu miegu un nomoda skaitu miega laikā.

Zvana / ziņojuma brīdinājums
Vibrējiet, lai laikus atgādinātu par visu svarīgo, un parādiet ziņojumus tieši pulkstenī, sniedzot gudrus un intīmus atgādinājumus.

Mūzikas kontrolieris
Pēc viedā pulksteņa savienošanas ar tālruni un klausoties mūziku, jūs varat tieši kontrolēt mūziku, izmantojot pulksteni, ieskaitot atskaņošanu / pauzi, iepriekšējo dziesmu vai nākamo dziesmu.

Attālā kamera
Pēc viedā pulksteņa pievienošanas tālrunim varat izmantot viedo pulksteni attālajai kamerai, lai ierakstītu draugu un ģimenes loloto mirkli.

Hronometrs un taimeris
Novērtējiet katru treniņu vai treniņu. Šie rīki var palīdzēt izsekot un optimizēt treniņa efektu.

Peldēšanas ūdensizturīgs viedpulkstenis
Izmantojot ūdensizturīgu standartu, to varat nēsāt, mazgājot rokas, skrienot lietū un peldoties

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »