Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- Woody 90252 Eko koka attīstošā puzle ''Dzīvnieki'' 12gab. bērniem no 2 gadiem + 30x21cm Rotaļlietas un spēles bērniem

- Woody 90252 Eko koka attīstošā puzle ''Dzīvnieki'' 12gab. bērniem no 2 gadiem + 30x21cm
Woody 90252 Eko koka attīstošā puzle ''Dzīvnieki'' 12gab. bērniem no 2 gadiem + 30x21cm
Cena:

8.00 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 2
Preces ID: 394627
EAN: 4752128031669
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 283

Apraksts: - Woody 90252 Eko koka attīstošā puzle ''Dzīvnieki'' 12gab. bērniem no 2 gadiem + 30x21cm Rotaļlietas un spēles bērniem

  • Preces apraksts

Ražotājs: Woody 

Produkta kods: 90252

Krāsa: Multi - Krāsu

Vecuma ierobežojumi: no 2 gadiem+

Materiāli: Eko Koks, Eko Krāsa (Droša Bērniem)

Informācija par ražotāju:

WOODY - EIROPAS Kompānija ar Augstiem Kvalitātes un Drošības standartiem un sertifikācijām, kas tiek pielietoti Bērnu preču ražošanā. WOODY ir viena no pirmajiem pēc komunisma laika Bērnu preču ražotajiem, kas uz šodienu ir saražojis lielu koka preču daudzumu, un zin kā veidot rotaļlietas, kas attīsta bērna domāšanu un motorikas spējas, tajā pašā laikā to vienkāršā un pārdomāta uzbūve ir bērniem tik tuva un saprotama.

Īss preces apraksts:

Woody 90252 - Eko koka attīstoša puzle "Dzīvnieki" (12gab.). Puzle ir koka kastītē-rāmī, kur visas figūriņas ir nepieciešams salikt pareizās vietās. Izgatavota no īpaši kvalitatīva un ekoloģiska koka materiāla un bērnam nekaitīgām un sertificētam krāsvielām. Šī rotaļlieta attīsta roku un pirkstu motoriku un loģisko domāšanu, kā arī palīdzēs bērnam atpazīt dzīvniekus. Šī rotaļlieta derēs katram bērnam, gan zēniem, gan meitenēm.

Tehniskie parametri:

    Korpusa Materiāls: koka Krāsojums (virsma): Eko droša krāsa un lakas bērniem Sertifikācija: Visas Eiropas Zonu drošības sertifikācijas

Īpašības:

    Izgatavots un kvalitatīva koka materiāla un nokrāsots ar drošām un nekaitīgām krāsvielām. Šī rotaļlieta attīsta roku un pirkstu motoriku un loģisko domāšanu, kā arī palīdzēs bērnam atpazīt dzīvniekus. Liela izmēra detsaļas, bez mazām detaļām, kas ir droši pat mazuļiem, tomēr ieteicams lietot no 2 gadu vecuma.

Iepakojums satur:

    12gab. puzles figūriņas. 1gab. glabāšanas kastīte-rāmis.

Iepakots Oriģinālajā ražotāja blistera iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »