Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- Woody 90999 Eko koka attīstoša mehāniski iedarbināma Sarkana mašīna bērniem no 3 gadiem + 7x5x6.5cm Rotaļlietas

- Woody 90999 Eko koka attīstoša mehāniski iedarbināma Sarkana mašīna bērniem no 3 gadiem + 7x5x6.5cm
Woody 90999 Eko koka attīstoša mehāniski iedarbināma Sarkana mašīna bērniem no 3 gadiem + 7x5x6.5cm
Woody 90999 Eko koka attīstoša mehāniski iedarbināma Sarkana mašīna bērniem no 3 gadiem + 7x5x6.5cm
Cena:

7.60 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 1
Preces ID: 394602
EAN: 4752128031812
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 639

Apraksts: - Woody 90999 Eko koka attīstoša mehāniski iedarbināma Sarkana mašīna bērniem no 3 gadiem + 7x5x6.5cm Rotaļlietas

  • Preces apraksts

Ražotājs: Woody 

Produkta kods: 90999 

Krāsa: Multi - Krāsu

Vecuma ierobežojumi: no 3 gadiem+

Materiāli: Eko Koks, Eko Krāsa (Droša Bērniem)

Informācija par ražotāju:

WOODY - EIROPAS Kompānija ar Augstiem Kvalitātes un Drošības standartiem un sertifikācijām, kas tiek pielietoti Bērnu preču ražošanā. WOODY ir viena no pirmajiem pēc komunisma laika Bērnu preču ražotajiem, kas uz šodienu ir saražojis lielu koka preču daudzumu, un zin kā veidot rotaļlietas, kas attīsta bērna domāšanu un motorikas spējas, tajā pašā laikā to vienkāršā un pārdomāta uzbūve ir bērniem tik tuva un saprotama.

Īss preces apraksts:

Woody 90999 - Eko Koka materiāla rotaļlieta - mehāniski iedarbināma mašīna, kuru var iedarbināt ar iebūvētu atslēdziņu. Šī rotaļlieta attīsta roku un pirkstiņu motoriku un ļauj vienkārši jautri pavadīt brīvo laiku. Izgatavota no īpaši kvalitatīva un ekoloģiska koka materiāla un bērnam nekaitīgām un sertificētam krāsvielām. Šī rotaļlieta derēs katram bērnam, gan zēniem, gan meitenēm.

Tehniskie parametri:

    Korpusa Materiāls: koka / plastmasa / metāls Krāsojums (virsma): Eko droša krāsa un lakas bērniem Sertifikācija: Visas Eiropas Zonu drošības sertifikācijas

Īpašības:

    Izgatavots un kvalitatīva koka materiāla un nokrāsots ar drošām un nekaitīgām krāsvielām. Rotaļlieta attīsta roku un pirkstiņu motoriku, ka arī attīsta bērna loģisko domāšanu. Liela izmēra rotaļlieta, bez mazām detaļām, kas ir droši pat mazuļiem, tomēr ieteicams lietot no 3 gadu vecuma.

Iepakojums satur:

    1gab. mašīna ar izmēriem - 7x5x6.5cm.

Iepakots Oriģinālajā ražotāja blistera iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »