Strādājam priekš Jums jau 25 gadus!

- Woody 91877 Virtuves piederumu komplekts ar formām keksu un tortu cepšanai 16gab. Bērniem no 3+ gadiem Preces Bērniem un Māmiņām

- Woody 91877 Virtuves piederumu komplekts ar formām keksu un tortu cepšanai 16gab. Bērniem no 3+ gadiem
Woody 91877 Virtuves piederumu komplekts ar formām keksu un tortu cepšanai 16gab. Bērniem no 3+ gadiem
Woody 91877 Virtuves piederumu komplekts ar formām keksu un tortu cepšanai 16gab. Bērniem no 3+ gadiem
Woody 91877 Virtuves piederumu komplekts ar formām keksu un tortu cepšanai 16gab. Bērniem no 3+ gadiem
Cena:

17.70 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 1
Preces ID: 425879
EAN: 8591864918775
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 702

Apraksts: - Woody 91877 Virtuves piederumu komplekts ar formām keksu un tortu cepšanai 16gab. Bērniem no 3+ gadiem Preces Bērniem un Māmiņām

  • Preces apraksts

Ražotājs: Woody 

Produkta kods: 91877 

Vecuma ierobežojumi: no 3 gadiem+

Materiāli: metāls

Informācija par ražotāju:

WOODY - EIROPAS Kompānija ar Augstiem Kvalitātes un Drošības standartiem un sertifikācijām, kas tiek pielietoti Bērnu preču ražošanā. WOODY ir viena no pirmajiem pēc komunisma laika Bērnu preču ražotajiem, kas uz šodienu ir saražojis lielu koka preču daudzumu, un zin kā veidot rotaļlietas, kas attīsta bērna domāšanu un motorikas spējas, tajā pašā laikā to vienkāršā un pārdomāta uzbūve ir bērniem tik tuva un saprotama.

Īss preces apraksts:

Woody 91877 - Metāla virtuves piederumu komplekts - gatavot konditorejas izstrādājumus. Komplektā 16gab. nepieciešamo piederumu, tajā skaitā, formas keksu un tortes cepšanai, lāpstiņas, dakšiņas, šķīvji u.c. Rotaļlieta dos iespēju pavadīt aizraujoši un interesanti laiku, kā spēlējoties vienam pašam, gan arīs pēlējoties kopā ar draugiem. Visus piederumus var mazgāt un arī izmantot krāsnī, pagatavojot īstas tortes. Dota rotaļlieta piemērota gan meitenēm, gan zēniem.

Tehniskie parametri:

    Korpusa Materiāls: metāls Sertifikācija: Visas Eiropas Zonu drošības sertifikācijas

Īpašības:

    Izgatavots un kvalitatīva metāla materiāla. Šī rotaļlieta attīsta bērna roku un pirkstiņu motoriku, kā arī attīsta loģisku domāšanu un prasmes ēdienu pagatavošanā. Liela izmēra rotaļlieta, bez mazām detaļām, kas ir droši pat mazuļiem, tomēr ieteicams lietot no 3 gadu vecuma.

Iepakojums satur:

    16gab. virtuves piederumu.

Iepakots Oriģinālajā ražotāja blistera iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »