Palīdzība

Neatradāt Jūs interesējošo jautājumu ? Uzdodiet to šeit »

Līzinga noformēšanas process

Iesniegt līzinga pieteikumu iespējams aizpildot veidlapu mūsu saitā. (Ieteicams! Lai ieekonomētu gaidīšanas laiku veikalā gaidot līzinga kompānijas atbildi)

Lai to paveiktu nospiediet taustiņu [grozā], kas atrodas blakus izvēlētā produkta cenai , pēc tam taustiņu [pasūtīt] un izvēllieties [pirkums veikalā (bez piegādes)]. Jūsu redzamajā izvēlnē izvēlieties funkciju [Līzings - Lateko Līzings vai InCredit Group].  Pēc tam nospiediet taustiņu [pasūtījuma apstiprinājums] un tiks atvērti nepieciešamie papildus lauciņi (pases dati,ziņas par jūsu darba vietu u.c.)Ja pieteikuma procesā tiks izlaists kāds no aizpildāmajiem lauciņiem , tad uz tā parād īsies teksts sarkanā krāsā.Pēc nepieciešamo lauciņu aizpildīšanas attiecīgā informācija tiks apstrādāta un tiks parādīts uzraksts [veiksmīgi pabeigts] un pasūtījuma statuss [gaida apstiprinājumu]. Ja viss paveikts iepriekšminētajā secībā, tas nozīmē, ka līzinga pieteikums aizpildīts pareizi.

Saņemtie dati nekavējoties tiks pārsūtīti Līzinga kompānijai.Atbilde no Līzinga kompānijas tiek atsūtīta Darba dienā (10.00 - 18.00) 15 - 30 minūšu laikā.

 

Pēc atļaujas saņemšanas līzinga noformēšanai,mēs vienosimies ar Jums par laiku, kurā Jums ērtāk ierasties pie mums veikalā (Rīga, Kr.Barona 120) līguma parakstīšanai, pirmās iemaksas veikšanai  un preces saņemšanai.

Pirmās iemaksas summas lielums un ikmēneša maksājuma lielums Jums tiks paziņots pa tālruni. Līdzi sev Jums ir nepieciešama pase (vadītaja apliecība – nederēs !) un pirmās iemaksas summa.

Uzmanību ! Līzinga līguma parakstīšanu ieteicams veikt mūsu veikalā ! Jo nepieciešama dokumentu kopēšana. Dažos gadījumos (tikai Rīgas pilsētas robežās) par papildus samaksu - 10 € iespējams vienoties par līzinga dokumentu piegādi ar kurjera palīdzību, kurš ieradīsies ar pasūtīto preci un pilnu līzinga dokumentu paketi. Tādā gadījumā lūdzam iepriekš sagatavot pases kopiju.

Atgriezties pie saraksta »