Strādājam Jums jau 21 gadu!

GUESS GUHCP7ROSTR Flower Desire ciets aizmugures maks-apvalks priekš Apple iPhone 7 / 8 4.7inch Caurspīdīgs Somas portatīvajiem datoriem

GUESS GUHCP7ROSTR Flower Desire ciets aizmugures maks-apvalks priekš Apple iPhone 7 / 8  4.7inch  Caurspīdīgs
GUHCP7ROSTR Flower Desire ciets aizmugures maks-apvalks priekš Apple iPhone 7 / 8  4.7inch  Caurspīdīgs
GUHCP7ROSTR Flower Desire ciets aizmugures maks-apvalks priekš Apple iPhone 7 / 8  4.7inch  Caurspīdīgs
ID: 89773
Ir noliktavā
Nav noliktavā

Apraksts: GUESS GUHCP7ROSTR Flower Desire ciets aizmugures maks-apvalks priekš Apple iPhone 7 / 8 4.7inch Caurspīdīgs Somas portatīvajiem datoriem

  • Preces apraksts

Ražotājs: GUESS (Paris - France)

Dizians Izstrādāts Francijas GUESS modes namā

Produkta kods: GUHCP7ROSTR

Ekskluzīvs dizainera GUESS aksesuārs mobīlajamtelefonam. 

Augstas kvalitātes superplāns silikona aizmugures telefonaapvalks

Savietojams ar: Apple iPhone 7 / 8(4.7inch)

Telefons ieliekams speciālā plastika makā, turpretī telefonu varizņemt un ielikt atkārtoti un tas neatstāj ne lipīgas pēdas, neskrāpējumus. Izgatavots no kvalitatīvas un izturīga plastika.

Ciets un cieši pieguļošs plastika telefona apvalks, kuršcieši pieguļ telefona aizmugurējai daļai gandrīz nepalielinot tāgabarītusPasargā telefonu nokritieniem, skrāpējumiem un putekļiem. Ieteicams lietot kopā arekrāna aizsargplēvīti, lai pilnībā nodrošinātu telefonaaizsardzību. Maks izgatavots no cieta un izturīga plastika, kuršpatīkami ieguļ rokā, šajā speciālajā plastika iestrādāts pretslīdespārklājums, kas neļauj makam izslīdēt no rokām. PLastika apvalki irsaudzīgi, nekrāso telefona korpusu un neskrāpē tā oriģinālovirsmu.

Iepakots ražotāja oriģinālā blisterā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »