Strādājam Jums jau 21 gadu!

KeyCraft Kreatīvs komplekts - Uztaisi pats savus balonus Bērniem no 10+ gadiem Attīstošās rotaļlietas

 KeyCraft Kreatīvs komplekts - Uztaisi pats savus balonus Bērniem no 10+ gadiem

KeyCraft Kreatīvs komplekts - Uztaisi pats savus balonus Bērniem no 10+ gadiem
Cena:

6.40 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 4
Preces ID: 419272
EAN: 5037832301154
Ja Jūs redzat blakus preces aprakstam zaļo kvadrātiņu Есть на складе ar tekstu "Ir noliktavā", tas nozīmē, ka prece ir vairumtirdzniecības noliktavā, nevis pie mums veikalā.
Prece būs piegādāta uz veikalu 2-5 diena laikā tikai pēc Jūsu pasūtījuma.
Lūdzam veikt pasūtījumu uzklikšķinot uz ikonas "Grozā" Grozā vai piezvaniet mūsu operatoram pa tel.: 27799217. Mēs Jums atzvanīsim un apstiprināsim faktu, kad prece jau būs mūsu veikalā Kr. Barona 120. (Nekādi maksājumi veicot pasūtījumu nav jāveic!)
Korpusa krāsas var atšķirties.
Pasūtot noprecizējiet pa telefonu vai e-pasts.
Pārskatīšanu skaits: 99

Apraksts: KeyCraft Kreatīvs komplekts - Uztaisi pats savus balonus Bērniem no 10+ gadiem Attīstošās rotaļlietas

  • Preces apraksts

Ražotājs: KeyCraft 

Produkta kods: SC173

Vecuma ierobežojumi: no 10+ gadiem

Informācija par ražotāju:

Keycraft kompānija tika dibināta 1974. gadā, un to joprojām vada tie paši īpašnieki, kas atspoguļo mūsdienās bezkompromisa klientu apkalpošanas līmeni. KeyCraft sāka kā vairumtirdzniecības uzņēmums, kas izplatīja maza izmēra rotaļlietas lielveikalos, dāvanu veikalos. Uzņēmums tagad ir attīstījies, lai piegādāt produktus globālai klientu bāzei, sākot no tūrisma objektiem līdz lielceļu veikaliem un no individuālā mazumtirgotāja līdz lielo daudzpakāpju organizāciju izplatīšanas centriem.

Īss preces apraksts:

Aizpildiet kapsulu ar neona granulām, iegremdējiet kapsulu ūdenī, izņemiet un pagaidiet kamēr izveidosies bumba!

Komplektā ietilpst:

    Plastmasas lodīšu kapsula 4 pulvera krāsas Instrukcija.

Instrukcija:

    Saliec bumbu kapsulu, lai izveidotu bumbas formu. Izvēlieties krāsas, kuras vēlaties izmantot. Lēni ielej dažas krāsas pulveri kapsulā, izmantojot kapsulas augšpusi. Viegli piesitiet kapsulai vai sakratiet to, lai noteiktu pulvera līmeni. Piepildiet tasi ar ūdeni, lai kapsula būtu iekšā. Kad kapsula ir pilnībā piepildīta līdz beigām ar krāsainu pulveri, kapsulu lēni iegremdē ūdenī. Turiet kapsulu glāzē ar ūdens, kur kapsula būs pilnībā iegremdēta vismaz 10 minūtes. Tagad izvelciet kapsulu no ūdens. NEATVERIET KAPSULU. Ievietojiet kapsulu uz sausas virsmas, vēlams uz papīra dvieli. Pagaidiet vismaz 3 minūtes, lai kapsulas nožūtu uz papīra, pirms izņemat bumbu no kapsulas. Atstājiet bumbu uz nakti, lai būtu labāks rezultāts un pārliecinieties, ka tas ir maksimāli sauss! Jūs varat izgatavot daudzkrāsainas bumbiņas, sajaucot daudzkrāsainus pulverus!

Iepakots Oriģinālajā ražotāja blistera iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »