Strādājam Jums jau 21 gadu!

Quer Silikona Elastīga mini LED Lampa ar 6 lampiņām USB 5V Strāvas Vads 17cm priekš Ceļojuma/Galda/Laptopa Melna Mobīlās LED Galda lampas

 Quer Silikona Elastīga mini LED Lampa ar 6 lampiņām USB 5V Strāvas Vads 17cm priekš Ceļojuma/Galda/Laptopa Melna

Quer Silikona Elastīga mini LED Lampa ar 6 lampiņām USB 5V Strāvas Vads 17cm priekš Ceļojuma/Galda/Laptopa Melna
Quer Silikona Elastīga mini LED Lampa ar 6 lampiņām USB 5V Strāvas Vads 17cm priekš Ceļojuma/Galda/Laptopa Melna
Cena:

5.20 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 4
Preces ID: 427237
EAN: 4752128038682
Ja Jūs redzat blakus preces aprakstam zaļo kvadrātiņu Есть на складе ar tekstu "Ir noliktavā", tas nozīmē, ka prece ir vairumtirdzniecības noliktavā, nevis pie mums veikalā.
Prece būs piegādāta uz veikalu 2-3 diena laikā tikai pēc Jūsu pasūtījuma.
Lūdzam veikt pasūtījumu uzklikšķinot uz ikonas "Grozā" Grozā vai piezvaniet mūsu operatoram pa tel.: 27799217. Mēs Jums atzvanīsim un apstiprināsim faktu, kad prece jau būs mūsu veikalā Kr. Barona 120. (Nekādi maksājumi veicot pasūtījumu nav jāveic!)
Korpusa krāsas var atšķirties.
Pasūtot noprecizējiet pa telefonu vai e-pasts.
Pārskatīšanu skaits: 89

Apraksts: Quer Silikona Elastīga mini LED Lampa ar 6 lampiņām USB 5V Strāvas Vads 17cm priekš Ceļojuma/Galda/Laptopa Melna Mobīlās LED Galda lampas

  • Preces apraksts

Ražotājs: Quer

Produkta kods: KOM0880C

Krāsa: Melna


Unikāls risinājums  - Kompakta LED Lampiņa - Lokana vada veidā ar USB barošanas avotu. 17cm garš lokans vads, kura galā ir LED gasimeklis ar 6 mazām lampiņām. Šo LED gaismekli var izmantot jebkura vietā, kur ir pieejama standarta USB 5V ligzda  - Poratīvais dators, TV, galda dators, Dīdžeja Pults, Ārējā USB Power Banka  - Akumulātors u.c iekārtas, kas ir aprīkotas ar USB ligzdu. 

Tehniskie parametri:

    Strāva (ienākošā): 1,2W Vadības slēdzis: Automātisks Tehnoloģija: 6pcs led lampiņas Svars: 18.8g Garums: 17cm Materiāls: ABC Plastmasa / silikons Komplektācija: LED Galda lampa-kabelis.

Iepkots Oriģinālajā ražotāja Blistera iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »