Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- Woody 90658 Eko koka vilciens ar izņemamiem dzīvniekiem 8gab. bērniem no 2 gadiem + 37x12cm Rotaļlietas

- Woody 90658 Eko koka vilciens ar izņemamiem dzīvniekiem 8gab. bērniem no 2 gadiem + 37x12cm
Woody 90658 Eko koka vilciens ar izņemamiem dzīvniekiem 8gab. bērniem no 2 gadiem + 37x12cm
Cena:

13.90 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 3
Preces ID: 394599
EAN: 8591864906581
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 78

Apraksts: - Woody 90658 Eko koka vilciens ar izņemamiem dzīvniekiem 8gab. bērniem no 2 gadiem + 37x12cm Rotaļlietas

  • Preces apraksts

Ražotājs: Woody 

Produkta kods: 90658 

Krāsa: Multi - Krāsu

Vecuma ierobežojumi: no 2 gadiem+

Materiāli: Eko Koks, Eko Krāsa (Droša Bērniem)

Informācija par ražotāju:

WOODY - EIROPAS Kompānija ar Augstiem Kvalitātes un Drošības standartiem un sertifikācijām, kas tiek pielietoti Bērnu preču ražošanā. WOODY ir viena no pirmajiem pēc komunisma laika Bērnu preču ražotajiem, kas uz šodienu ir saražojis lielu koka preču daudzumu, un zin kā veidot rotaļlietas, kas attīsta bērna domāšanu un motorikas spējas, tajā pašā laikā to vienkāršā un pārdomāta uzbūve ir bērniem tik tuva un saprotama.

Īss preces apraksts:

Woody 90658 - Eko Koka materiāla rotaļlietu komplekts - vilciens ar dzīvniekiem (8gab.). Vilciens sastāv no 3 daļām, tos var atvienot un salikt atkal kopā, dzīvnieciņi ir atsevišķi, tos arī var izņēmt no vilciena un ivietot atpakaļ. Šī rotaļlieta attīsta bērna spējas atpazīt krāsas, formas, dzīvniekus, kā arī attīsta roku motoriku un ļauj vienkārši jautri pavadīt brīvo laiku. Izgatavota no īpaši kvalitatīva un ekoloģiska koka materiāla un bērnam nekaitīgām un sertificētam krāsvielām. Šī rotaļlieta derēs katram bērnam, gan zēniem, gan meitenēm.

Tehniskie parametri:

    Korpusa Materiāls: koka / plastmasa Krāsojums (virsma): Eko droša krāsa un lakas bērniem Sertifikācija: Visas Eiropas Zonu drošības sertifikācijas

Īpašības:

    Izgatavots un kvalitatīva koka materiāla un nokrāsots ar drošām un nekaitīgām krāsvielām. Rotaļlieta attīsta bērna spējas atpazīt krāsas, formas, dzīvniekus, kā arī attīsta roku un pirkstiņu motoriku, ka arī attīsta bērna loģisko domāšanu. Liela izmēra rotaļlieta, bez mazām detaļām, kas ir droši pat mazuļiem, tomēr ieteicams lietot no 2 gadu vecuma.

Iepakojums satur:

    4gab. dzīvnieciņi 1gab. cilvēciņš 3gab. vilciena daļas.

Iepakots Oriģinālajā ražotāja blistera iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »