Laimīgu Jauno 2021 gadu!

Strādājam priekš Jums jau 22 gadus!

- Zimpli Kids Gelli Play Violetas krāsas pulveris ar spīdumiņiem Želejas veidotājs bļodā berniem no 3 + gadiem Iep. 50gr

- Zimpli Kids Gelli Play Violetas krāsas pulveris ar spīdumiņiem Želejas veidotājs bļodā berniem no 3 + gadiem Iep. 50gr
Zimpli Kids Gelli Play Violetas krāsas pulveris ar spīdumiņiem Želejas veidotājs bļodā berniem no 3 + gadiem Iep. 50gr
Cena:

6.70 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 1
Preces ID: 416960
EAN: 0813974022486
Piegādes nosacījumi: 2 - 5 diena laikā
Pārskatīšanu skaits: 20

Apraksts: - Zimpli Kids Gelli Play Violetas krāsas pulveris ar spīdumiņiem Želejas veidotājs bļodā berniem no 3 + gadiem Iep. 50gr

  • Preces apraksts

Ražotājs: Zimpli Kids (Anglija)

Produkta kods: ZK5895

Vecuma ierobežojumi: no 3 + gadiem

Krāsa: Violets ar spīdumiņiem

Pielietošana: var spelēties ieberot pulveri bļodā vai izlietnē

Informācija par ražotāju:

Zimpli Kids izstrādā, ražo, pārdod un piegādā vienus no unikālākajiem un inovatīvākajiem bērnu rotaļlietu produktiem tirgū. Kā jauns, dinamisks uzņēmums, viņi vienmēr cenšas radīt jautrus jaunus produktus, kas dos iespēju droši un jautri pavadīt laiku spēlējoties, gan bērniem, gan vecākiem.
Vispopulārākie uzņēmuma Gelli Baff un Slime Baff produkti ir vairāk nekā 6 gadu laikā uzrādījuši vairāk nekā 6 miljardus pozitīvas atsauksmes no YouTube lietotājiem visā Pasaulē.
Uzņēmums ir strādājis pie ISO (9001: 2015) sertifikācijas visa gada garumā un ir ļoti lepni, ka no 2018. gada decembra ražotne ir pilnībā ISO sertificēta!

Īss preces apraksts:

www.zimplikids.com /gelli-baff--slime-baff.h tml">www.zimplikids.com /gelli-baff--slime-baff.h tml

Gelli Play - ŽELEJAS ROTAĻA. Bļodā vai aizvērtā izlietnē ieberams pulveris pārvērš ūdeni želejā ar spīdumiem. LIETOŠANA. Iepildiet bļodā vai izlietnē siltu ūdeni un lēnām maisot ieberiet ūdenī pulveri. Jo ilgāk ūdeni maisīsiet, jo biezāka želeja kļūs. Ieteicams lietot 5g pulvera un 1L ūdens. Jo vairāk ūdeni pievienosiet, jo šķidrāka kļūs želeja. Ūdens būs pilnībā pārvērties želejā 5-10 minūšu laikā. Spēlējaties! Pēc tam, kad želejas rotaļas ir beigušās, vienkārši pielejiet ūdeni, lai želeju atšķaidītu. Ja želeja šķiet pārāk stingra, pieberiet sāli, lai to atšķaidītu pilnībā. Droši varat to aizskalot kanalizācijā.

UZMANĪBU. Nepieciešama pieaugušo uzraudzība. Ja produkts nokļūst acīs, skalojiet to ar lielu daudzumu ūdens. Neēst! Ja produkts ir norīts, dzert lielu daudzumu ūdens. Nebērt produktu bļodā bez ūdens. Sargāt no bērniem līdz 3 gadu vecumam.

DROŠĪBA. Produkts atbilst ES prasībām (EN71). Nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas, nav kairinošs un toksisks – atļauts lietošanai bērniem. Neatstāj traipus. Videi nekaitīgs un 100% bioloģiski noārdāms. Neaizsporsto noteces. Derīguma termiņš – skatīt uz iepakojuma.

    Ārējie iepakojuma izmēri: 20x6.5x4.3cm Svars: 50gr Želejas ingredienti: Nātrija poliakrilāts, kosmētikās Bio-spīdumi, parfum, krāsvielas Atšķaidītāja ingredienti: Nātrija hlorīds

Īpašības:

    Izgatavota no nekaitīgiem bērniem ingredientiem Piemērota spēlēm izmantojot neliela izmēra traukus (piemēram, blodā, izlietnē) Piemērota bērniem no 3 gadiem.

Iepakojums satur:

    1gab. kaste.

Iepakots ražotāja iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »