25-02-2020 sakarā ar Latvenergo AS remontdarbiem atslēgta elektrības padeve veikalā Kr.Barona 120.
Aicinām izņemt pasūtīas preces pēc 13.00   25-02-2020
Strādājam Jums jau 21 gadu!

Zimpli Kids Gelli Snow Multi-krāsu pulverīši Želejas sniega tipa veidotāji berniem no 3 + gadiem Iep. 80gr

 Zimpli Kids Gelli Snow Multi-krāsu pulverīši Želejas sniega tipa veidotāji berniem no 3 + gadiem  Iep. 80gr

Zimpli Kids Gelli Snow Multi-krāsu pulverīši Želejas sniega tipa veidotāji berniem no 3 + gadiem  Iep. 80gr
Cena:

9.00 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 2
Preces ID: 416964
EAN: 0813974021113
Ja Jūs redzat blakus preces aprakstam zaļo kvadrātiņu Есть на складе ar tekstu "Ir noliktavā", tas nozīmē, ka prece ir vairumtirdzniecības noliktavā, nevis pie mums veikalā.
Prece būs piegādāta uz veikalu 2-5 diena laikā tikai pēc Jūsu pasūtījuma.
Lūdzam veikt pasūtījumu uzklikšķinot uz ikonas "Grozā" Grozā vai piezvaniet mūsu operatoram pa tel.: 27799217. Mēs Jums atzvanīsim un apstiprināsim faktu, kad prece jau būs mūsu veikalā Kr. Barona 120. (Nekādi maksājumi veicot pasūtījumu nav jāveic!)
Korpusa krāsas var atšķirties.
Pasūtot noprecizējiet pa telefonu vai e-pasts.
Pārskatīšanu skaits: 100

Apraksts: Zimpli Kids Gelli Snow Multi-krāsu pulverīši Želejas sniega tipa veidotāji berniem no 3 + gadiem Iep. 80gr

  • Preces apraksts

Ražotājs: Zimpli Kids (Anglija)

Produkta kods: ZK5322

Vecuma ierobežojumi: no 3 + gadiem

Krāsa: Multi-krāsu

Pielietošana: spēlēm vannā

Informācija par ražotāju:

Zimpli Kids izstrādā, ražo, pārdod un piegādā vienus no unikālākajiem un inovatīvākajiem bērnu rotaļlietu produktiem tirgū. Kā jauns, dinamisks uzņēmums, viņi vienmēr cenšas radīt jautrus jaunus produktus, kas dos iespēju droši un jautri pavadīt laiku spēlējoties, gan bērniem, gan vecākiem.
Vispopulārākie uzņēmuma Gelli Baff un Slime Baff produkti ir vairāk nekā 6 gadu laikā uzrādījuši vairāk nekā 6 miljardus pozitīvas atsauksmes no YouTube lietotājiem visā Pasaulē.
Uzņēmums ir strādājis pie ISO (9001: 2015) sertifikācijas visa gada garumā un ir ļoti lepni, ka no 2018. gada decembra ražotne ir pilnībā ISO sertificēta!

Īss preces apraksts:

www.zimplikids.com /gelli-baff--slime-baff.h tml">www.zimplikids.com /gelli-baff--slime-baff.h tml

Gelli Snow - Bļodā ieberami četri dažādu krāsu pulveri pārvērš ūdeni četru dažādu krāsu sniegā. LIETOŠANA. Divas opcijas. Opcija nr. 1 – Ieberiet četru krāsu pulverus katru savā bļodā, aplejiet katru ar 500ml ūdens un vērojiet kā veidojas sniegs (Gelli sniega pulveris izpletīsies pa trauku līdz pat 100 reizēm), tad varat sabērt četru krāsu sniegu vienā kopīgā bļodā vai atstāt atsevišķi un rotaļāties! Kad rotaļas beigušās, pārlieciet sniegu aizvērtā izlietnē, atšķaidiet to ar ūdeni un tad aizskalojiet to kanalizācijā. Opcija nr. 2 – Ieberiet visu iepakojumu pulverus, ievērojot atstarpes, vienā plašā, lēzenā traukā, aplejiet visu ar 2L un vērojiet kā veidojas sniegs (Gelli sniega pulveris izpletīsies pa trauku līdz pat 100 reizēm) un rotaļāties! Kad rotaļas beigušās, pārlieciet sniegu aizvērtā izlietnē, atšķaidiet to ar ūdeni un tad aizskalojiet to kanalizācijā.

UZMANĪBU. Nepieciešama pieaugušo uzraudzība. Ja produkts nokļūst acīs, skalojiet to ar lielu daudzumu ūdens. Neēst! Ja produkts ir norīts, dzert lielu daudzumu ūdens. Sargāt no bērniem līdz 3 gadu vecumam. 

DROŠĪBA. Produkts atbilst ES prasībām (EN71). Nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas, nav kairinošs un toksisks – atļauts lietošanai bērniem. Neatstāj traipus. Videi nekaitīgs un 100% bioloģiski noārdāms. Neaizsporsto noteces. Derīguma termiņš – skatīt uz iepakojuma.

    Ārējie iepakojuma izmēri: 20x13.3x4.7cm Svars: 80gr Crackle Baff sastāvdaļas: cukurs, laktoze, glikoze ES, mākslīgā garša, mākslīgā krāsa E-129, mākslīgā krāsa E-133, oglekļa dioksīds E-290

Īpašības:

    Izgatavota no nekaitīgiem bērniem ingredientiem Piemērota spēlēm vannā Piemērota bērniem no 3 gadiem.

Iepakojums satur:

    1gab. kastīte ar 6gab. iepakojumiem ar pulveri.

Iepakots ražotāja iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »