25-02-2020 sakarā ar Latvenergo AS remontdarbiem atslēgta elektrības padeve veikalā Kr.Barona 120.
Aicinām izņemt pasūtīas preces pēc 13.00   25-02-2020
Strādājam Jums jau 21 gadu!

Zimpli Kids Slime Play Zilas krāsas pulveris Glumekļa veidotājs bļodā berniem no 3 + gadiem Iep. 50gr

 Zimpli Kids Slime Play Zilas krāsas pulveris Glumekļa veidotājs bļodā berniem no 3 + gadiem  Iep. 50gr

Zimpli Kids Slime Play Zilas krāsas pulveris Glumekļa veidotājs bļodā berniem no 3 + gadiem  Iep. 50gr
Cena:

5.50 €
Ir noliktavā
Ir noliktavā: 1
Preces ID: 416963
EAN: 0813974021649
Ja Jūs redzat blakus preces aprakstam zaļo kvadrātiņu Есть на складе ar tekstu "Ir noliktavā", tas nozīmē, ka prece ir vairumtirdzniecības noliktavā, nevis pie mums veikalā.
Prece būs piegādāta uz veikalu 2-5 diena laikā tikai pēc Jūsu pasūtījuma.
Lūdzam veikt pasūtījumu uzklikšķinot uz ikonas "Grozā" Grozā vai piezvaniet mūsu operatoram pa tel.: 27799217. Mēs Jums atzvanīsim un apstiprināsim faktu, kad prece jau būs mūsu veikalā Kr. Barona 120. (Nekādi maksājumi veicot pasūtījumu nav jāveic!)
Korpusa krāsas var atšķirties.
Pasūtot noprecizējiet pa telefonu vai e-pasts.
Pārskatīšanu skaits: 88

Apraksts: Zimpli Kids Slime Play Zilas krāsas pulveris Glumekļa veidotājs bļodā berniem no 3 + gadiem Iep. 50gr

  • Preces apraksts

Ražotājs: Zimpli Kids (Anglija)

Produkta kods: ZK5847

Vecuma ierobežojumi: no 3 + gadiem

Krāsa: Zils

Pielietošana: var spelēties ieberot pulveri bļodā vai izlietnē

Informācija par ražotāju:

Zimpli Kids izstrādā, ražo, pārdod un piegādā vienus no unikālākajiem un inovatīvākajiem bērnu rotaļlietu produktiem tirgū. Kā jauns, dinamisks uzņēmums, viņi vienmēr cenšas radīt jautrus jaunus produktus, kas dos iespēju droši un jautri pavadīt laiku spēlējoties, gan bērniem, gan vecākiem.
Vispopulārākie uzņēmuma Gelli Baff un Slime Baff produkti ir vairāk nekā 6 gadu laikā uzrādījuši vairāk nekā 6 miljardus pozitīvas atsauksmes no YouTube lietotājiem visā Pasaulē.
Uzņēmums ir strādājis pie ISO (9001: 2015) sertifikācijas visa gada garumā un ir ļoti lepni, ka no 2018. gada decembra ražotne ir pilnībā ISO sertificēta!

Īss preces apraksts:

www.zimplikids.com /gelli-baff--slime-baff.h tml">www.zimplikids.com /gelli-baff--slime-baff.h tml

Slime Play - GLUMEKĻA ROTAĻA. Bļodā vai aizvērtā izlietnē ieberams pulveris pārvērš ūdeni glumeklī ar spīdumiem. LIETOŠANA. Iepildiet bļodā vai izlietnē siltu ūdeni un lēnām maisot ieberiet ūdenī pulveri. Jo ilgāk ūdeni maisīsiet, jo biezāka glumeklis kļūs. Ieteicams lietot 5g pulvera un 1L ūdens. Jo vairāk ūdeni pievienosiet, jo šķidrāks kļūs glumeklis. Ūdens būs pilnībā pārvērties glumeklī 5-10 minūšu laikā. Spēlējaties! Pēc tam, kad glumekļa rotaļas ir beigušās, vienkārši pielejiet ūdeni, lai glumekli atšķaidīt un to aizskalot kanalizācijā.

UZMANĪBU. Nepieciešama pieaugušo uzraudzība. Ja produkts nokļūst acīs, skalojiet to ar lielu daudzumu ūdens. Neēst! Ja produkts ir norīts, dzert lielu daudzumu ūdens. Nebērt produktu bļodā bez ūdens. Sargāt no bērniem līdz 3 gadu vecumam.

DROŠĪBA. Produkts atbilst ES prasībām (EN71). Nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas, nav kairinošs un toksisks – atļauts lietošanai bērniem. Neatstāj traipus. Videi nekaitīgs un 100% bioloģiski noārdāms. Neaizsporsto noteces. Derīguma termiņš – skatīt uz iepakojuma.

    Ārējie iepakojuma izmēri: 20x6.5x4.3cm Svars: 50gr Glumekļa ingredienti: nātrija akrilāta kopolimērs, reģenerēta viskozes celuloze, glicerīns (augu izcelsmes), ūdens, urīnviela, stirola / akrilātu kopolimērs, alumīnija pulveris, parfum, krāsvielas

Īpašības:

    Izgatavota no nekaitīgiem bērniem ingredientiem Piemērota spēlēm izmantojot neliela izmēra traukus (piemēram, blodā, izlietnē) Piemērota bērniem no 3 gadiem.

Iepakojums satur:

    1gab. kaste.

Iepakots ražotāja iepakojumā.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pasūtot noprecizējiet pa tel: 27799217 vai e-pasts.

Jūs ievērojāt kļūdu preces aprakstā ! Ļoti lūdzam Jūs paziņot mums par to »